Annie Wersching, 24 lata, Bosch i ponadczasowa aktorka, nie żyje w wieku 45 lat

Annie Wersching, 24 lata, Bosch i ponadczasowa aktorka, nie żyje w wieku 45 lat

Annie Wersching, aktorka, która zagrała w filmie 24, Bosz oraz Ponadczasowy zmarł w niedzielę m.in. Miała 45 lat.

Wersching zmarł na raka po zdiagnozowaniu go w 2020 roku, po raz pierwszy poinformowała nasza siostrzana witryna Deadline. Kontynuowała pracę z powtarzającymi się rolami w obu Star Trek: Picard oraz Debiutant aż do jej śmierci.

Jej mąż, aktor Stephen Full, potwierdził tę wiadomość w oświadczeniu dla naszej siostrzanej strony Deadline. „W duszy tej rodziny jest dziś przepastna dziura” – powiedział. „Ale zostawiła nam narzędzia do jej wypełnienia. Znalazła cud w najprostszej chwili. Nie potrzebowała muzyki do tańca. Nauczyła nas nie czekać, aż przygoda cię znajdzie. ‘Idź go znaleźć. To jest wszędzie.’ I znajdziemy to.

Kontynuował: „Kiedy prowadziłem naszych chłopców, prawdziwe miłości jej życia, krętym podjazdem i ulicą, krzyczała BYE! dopóki nie znaleźliśmy się poza zasięgiem słuchu i w świat. Wciąż słyszę, jak dzwoni. Żegnaj mój Buddy. „Kocham was, mała rodzinko…”

Debiutant showrunner Alexi Hawley również tweetował o jej odejściu, w tym link do GoFundMe utworzonego dla dzieci aktorki. „Taka smutna wiadomość” – napisał. „Annie była częścią Debiutant rodzina. Wyjątkowa osoba i prawdziwy talent, który wniósł radość do naszego planu i podniósł każdą scenę, w której się pojawiła”.

Jon Cassar, reżyser i producent m.in 24, również oddał hołd aktorce. „Moje serce jest złamane na więcej kawałków, niż mogę zliczyć” – powiedział. „Annie przyszła do mojego świata z otwartym sercem i zaraźliwym uśmiechem. Wymachując takim talentem, zaparła mi dech w piersiach. Annie stała się kimś więcej niż koleżanką z pracy, stała się prawdziwą przyjaciółką mnie, mojej rodziny i każdego członka obsady i ekipy, który z nią pracował. Będzie jej naprawdę brakowało im i fanom, z którymi zawsze znajdowała czas na interakcje. Annie, będziemy za tobą tęsknić, zostawiłaś swój ślad i tym lepiej dla nas”.

Inne osiągnięcia Werschinga obejmują role w Uciekinierzy, Zamek, Rewolucja, Anioł, Frasier, Szpital ogólny i więcej.

Źródło: https://tvline.com/2023/01/29/annie-wersching-cause-of-death-24-bosch-dead-obituary/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.