Atak księcia Williama, pierwsze doświadczenie, zażywanie narkotyków. 10 szokujących treści wspomnień księcia Harry’ego

Atak księcia Williama, pierwsze doświadczenie, zażywanie narkotyków.  10 szokujących treści wspomnień księcia Harry’ego

Wkrótce ukaże się biografia księcia Harry’ego (38 l.) „SPARE”. Wśród nich książę ujawnia swój spór i atak z księciem Williamem (40 l.), a także swoje pierwsze doświadczenia i zażywanie narkotyków! Jakie zaskakujące szczegóły ujawniono do tej pory!?

Biografia księcia Harry’ego (38 l.) „SPARE” zostanie wydana 10 stycznia 2023 r. (czasu lokalnego). Przedstawia 10 tematów poruszonych po raz pierwszy w książce, od awantury z bratem, księciem Williamem (40 l.), po bitwę z księżniczką Meghan (41 l.).

Zdjęcie: Getty Images

Zarzuty ataku księcia Williama

Najbardziej godnym uwagi jest odcinek z księciem Williamem. Jednym z najbardziej szokujących jest podejrzenie ataku księcia Williama w 2019 roku. Według księcia Harry’ego, książę i książę wdali się w bójkę po tym, jak nazwał Meghan Markle „niemiłą” i „lekceważącą”. Powiedział też, że następca tronu złapał go za kołnierz, zerwał łańcuch, a następnie rzucił nim o ziemię.

2. Książę William mówi, że Meghan Markle „nie okazuje szacunku”

W 2018 roku książę William i Kate byli zdenerwowani, gdy książę Harry i Meghan Markle nie przynieśli prezentów wielkanocnych. Gdy cała czwórka usiadła do rozmowy, księżniczka odpowiedziała na „mózg dziecka” Meghan 41-letniej Kate, która była w ciąży z 4-letnim księciem Louisem. Zażądała przeprosin od Meghan. Napisano też, że książę zwrócił uwagę na Meghan Markle, nazywając ją „lekceważącą”.

Zdjęcie: Getty Images

3. Za radą księcia Williama i jego żony był nazistowski mundur

Książę Harry znalazł się pod ostrzałem z całego świata za noszenie nazistowskiego munduru na bal przebierańców w 2005 roku. W rzeczywistości zastanawiał się, czy wybrać strój brytyjskiego pilota, więc kiedy książę William i księżniczka Catherine zadzwonili z prośbą o opinię, powiedział „nazistowski mundur”. A kiedy wróciłem do domu i pokazałem im swój mundur, obaj powiedzieli: „Śmiałem się głośno”.

Pierwszy atak i doświadczenie księcia Williama Obraz Dory_3

Zdjęcie: Getty Images

4. Podczas przygotowań do ślubu książę Harry walczył z księciem Williamem.

Meghan Markle i księżniczka Catherine spierały się o stroje swojej druhny, 7-letniej księżniczki Charlotte, przygotowującej się do ślubu. W rzeczywistości książę Harry pokłócił się z księciem Williamem mniej więcej w tym samym czasie. Książę Harry poprosił królową Elżbietę (96 lat) o pozwolenie na zapuszczenie brody i próbował uczestniczyć w ceremonii, ale następca tronu był wściekły, gdy się o tym dowiedział. W pewnym momencie następca tronu nakazał księciu „ogolić się”, ale ostatecznie książę poddał się.

5. Poszedłem na miejsce katastrofy księcia Williama i jego matki.

Z księciem Williamem udał się do tunelu, w którym w 1997 roku zmarła jego matka, księżna Diana (36 lat). Tam jechał z taką samą prędkością jak księżna Diana w tamtym czasie, ale był zdenerwowany, powiedział: „Tunel był krótki , proste i nic specjalnego. To niemożliwe, żeby ludzie tu umierali”. Po poinformowaniu o tym księcia koronnego, ponownie przejechał tunelem z księciem koronnym.

Pierwszy atak i doświadczenie księcia Williama Obraz Dory_4

Zdjęcie: Getty Images

6. Król Karol arbitrażował walkę z księciem Williamem

Na pogrzebie swojego dziadka, księcia Filipa (w wieku 99 lat) w 2021 roku, ponownie spotkał księcia Williama, który się kłócił, i dyskusja się rozgrzała. W tamtym czasie powiedział, że jego ojciec, król Karol (74 l.), próbował pośredniczyć między nimi, mówiąc: „Nie unieszczęśliwiaj moich ostatnich lat”.

7. Sprzeciwia się małżeństwu księcia Williama z królem Karolem

Jeśli chodzi o króla Karola, ujawnił historię swojego małżeństwa z królową Camillą, lat 75. „Willie (Prince Prince) i ja nie chcieliśmy, żeby się ożenił, ale to zrobił. Życzymy mu więc dobrze. Nie ma tam żadnej urazy. „Ujawniłem, że to zrobiłem.

Pierwszy atak i doświadczenie księcia Williama, obraz Dora_5

Zdjęcie: Getty Images

8. Księżna Diana to szczęściarz

Kilkakrotnie książę Harry zdał sobie sprawę, że obserwuje go zmarła księżna Diana. Jednym z wydarzeń w drugiej połowie 2018 roku było umieszczenie dwóch testów ciążowych, które zrobiła Meghan, w niebieskim pudełku, w którym umieszczane są ważne rzeczy, takie jak włosy matki, a ona powiedziała: „Mam nadzieję, że moja mama dokona cudów”. miejmy nadzieję”, a zestawy testowe dały wynik pozytywny. A książę Harry powiedział: „Dziękuję, mamo”.

Pierwszy atak i doświadczenie księcia Williama Obraz Dora_6

Zdjęcie: Getty Images

9. Mocno uderzył Meghan i wdał się w bójkę

Książę Harry wyjawił również historię o kłótni, którą stoczył z żoną, Meghan Markle. Książę Harry, który powiedział, że tego dnia był „bardzo zdenerwowany”, był bardzo surowy i okrutny dla Meghan. A kiedy Meghan wyszła z pokoju, a później rozmawiała z księciem Harrym, Meghan cicho zapytała: „Gdzie widziałeś mężczyznę rozmawiającego w ten sposób z kobietą?” Więc książę Harry przypomniał sobie, że kiedy był dzieckiem, dorośli w rodzinie królewskiej mówili w ten sposób. Potem uzgodnili, że nie będą się złościć ani okazywać braku szacunku w domu.

Pierwszy atak i doświadczenie księcia Williama Obraz Dora_7

Zdjęcie: Getty Images

10, ujawnia pierwsze doświadczenie, zażywanie narkotyków

Opowiedział też o swoim pierwszym doświadczeniu i zaskakująco przyznał, że drugą stroną była „starsza kobieta, która lubi konie”, a miejsce to „trawnik za tętniącym życiem pubem”. Opowiedział również o swoim używaniu narkotyków, otwarcie stwierdzając, że kiedy przebywał w domu Courteney Cox (58 l.) w Los Angeles, popijał narkotyk „Mushroom Chocolate” tequilą.

Po filmie dokumentalnym Netflix „Harry i Meghan” nowa książka księcia Harry’ego ujawnia szereg faktów. Jak brytyjska rodzina królewska zareaguje na te rewelacje?

Źródło: https://newsdirectory3.com/attack-by-prince-william-first-experience-drug-use-10-shocking-contents-of-prince-harrys-memoirs-celebrity-news-spur/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.