Bel-Air: sezon trzeci; Ogłoszono wczesne odnowienie serialu dramatycznego Peacock

Bel-Air: sezon trzeci;  Ogłoszono wczesne odnowienie serialu dramatycznego Peacock

(Zdjęcie: Peacock)

Książę przebywa w Bel-Air. Peacock odnowił Bel Air Serial telewizyjny trzeciego sezonu, zaledwie cztery tygodnie po rozpoczęciu drugiego sezonu serialu. Oczekuje się, że drugi sezon zakończy się 27 kwietnia.

Dramatyczne odświeżenie sitcomu z lat 90 Nowy książę Bel-Air, Bel Air Gwiazdy serialu telewizyjnego: Jabari Banks, Adrian Holmes, Cassandra Freeman, Olly Sholotan, Coco Jones, Akira Akbar, Jimmy Akingbola, Jordan L. Jones i Simone Joy Jones. Tatyana Ali, która grała oryginalną Ashley Banks z Świeży Książę sitcom, powtarza się przy ponownym uruchomieniu.

Akcja osadzona we współczesnej Ameryce opowiada o skomplikowanej podróży młodego Willa Smitha (Banks) do ogrodzonych rezydencji Bel-Air. Kiedy kilku facetów (którzy nie mieli dobrych zamiarów) zaczęło sprawiać kłopoty w jego dzielnicy w Zachodniej Filadelfii, Will zostaje wysłany do swojej bogatej ciotki Viv (Freeman), wujka Phila (Holmes) i kuzynów Carltona (Sholotan), Hilary (Coco Jones) i Ashley (Akbar) w zamożnej dzielnicy Los Angeles, aby zacząć od nowa. W drugim sezonie Will jest na rozdrożu, gdy w jego życiu pojawia się nowa postać, kwestionująca to, czego nauczył się w Bel-Air i rywalizująca o kontrolę nad swoimi wpływami.

Według Peacocka, Bel Air była najczęściej oglądaną oryginalną premierą streamera. Mówi się, że drugi sezon bije rekordy na platformie jako najczęściej oglądany jak dotąd oryginalny drugi serial Peacocka.

Zamówienie trzeciego sezonu dla Bel Air dołącza do zapowiedzianych wcześniej odnowień serii Peacock Original Dr Death, Killing It, Poker Face, Pitch Perfect: Zderzak w Berlinie, We Are Lady Parts, I Wilk taki jak ja.

Co myślisz? Czy oglądałeś Bel Air Serial telewizyjny o Peacocku? Cieszysz się, że został przedłużony na trzeci sezon?

Sprawdź nasze arkusze stanu aby śledzić nowe odbiory, odnowienia i anulowania seriali telewizyjnych. Możesz znaleźć listy odwołanych koncertów Tutaj.

Źródło: https://tvseriesfinale.com/tv-show/bel-air-season-three-early-renewal-announced-for-peacock-drama-series/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.