Chilli, lat 52, mówi „nigdy nie wiadomo” w odpowiedzi na posiadanie dzieci z BF Matthew Lawrence, lat 43

Chilli, lat 52, mówi „nigdy nie wiadomo” w odpowiedzi na posiadanie dzieci z BF Matthew Lawrence, lat 43Zobacz galerię

Źródło obrazu: The Daily Stardust / BACKGRID

Rozonda „Chilli” Thomas52 lata, nie wyklucza posiadania dzieci z chłopakiem Mateusz Lawrence. Piosenkarka TLC przyznała, że ​​istnieje możliwość, że ona i 43-letni aktor założą w przyszłości własną rodzinę, w nowym wywiadzie dla Ryan Cameron bez cenzury pokaz radiowy. „Nigdy nie wiadomo” – powiedziała Chilli Strona szósta. „Nigdy bym tego nie powiedział [I’m done]”.

Chilli powiedziała jednak, że nie miałaby więcej dzieci, gdyby nie była mężatką. „Na pewno muszę być mężatką… a jeszcze nie jestem mężatką” — wyjaśniła. Piękno, która już dzieli syna Tron Austin25, z muzykiem Dallasa Austina, nie wdawała się w dalsze szczegóły dotyczące tego, czy ona i Matthew rozmawiali o małżeństwie. Gołąbki spotykają się od około sierpnia, kiedy po raz pierwszy zauważono ich razem spędzających czas.

Chilli, Matthew Lawrence
Chilli i Matthew podczas wieczornej randki. (The Daily Stardust / BACKGRID)

Komentarze Chilli na temat dzieci i małżeństwa pojawiają się po tym, jak Matthew powiedział Rozrywka dziś wieczorem że ma nadzieję założyć rodzinę ze swoją słynną dziewczyną, na początku tego miesiąca. “Mam nadzieję, że. Taki jest plan gry. To właśnie staramy się zrobić” – powiedział dziennikarzom, gdy zapytano go, czy będą mieli dzieci w przyszłości.

Były Chłopiec poznaje świat gwiazda kontynuowała jego komentarze w innym wywiadzie Wiadomości z ET w tym tygodniu i wyjaśnił, że powodem, dla którego powiedział to, co powiedział, były częściowo jego relacje ze starszym bratem Joey’a Lawrence’aktóry właśnie się ożenił Samanta Cope ostatni rok. „Joe i ja współczuliśmy temu planowi, że musimy mieć razem dzieci… kiedy dorastaliśmy. I przegapiłem pierwszą rundę, a teraz on zakłada nową rodzinę i pomyślałem: „Człowieku, byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli to zrobić ponownie, kiedy nie miałem szansy na wspólne założenie rodziny” powiedział.

Chilli, Matthew Lawrence
Kolejne zdjęcie pary. (The Daily Stardust / BACKGRID)

– Więc to właśnie miałem na myśli – dodał. „Nie chciałem wywierać presji na kogoś, z kim się spotykam, ani nic”.

Zanim zaczął spotykać się z Chilli, Matthew był żonaty Cheryl Burke od 2019 do 2022 roku. Oprócz romansu z Dallas, Chilli była wcześniej w związku z piosenkarką Bileter od 2001 do 2004.

Kliknij, aby zasubskrybować nasz bezpłatny codzienny biuletyn HollywoodLife aby otrzymywać najgorętsze wiadomości o celebrytach.

Źródło: https://hollywoodlife.com/2023/03/18/chilli-reacts-kids-matthew-lawrence-interview/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.