Co się wydarzyło w drugim sezonie „Sanditon”? Odśwież swoją pamięć przed ostatnim sezonem

Co się wydarzyło w drugim sezonie „Sanditon”?  Odśwież swoją pamięć przed ostatnim sezonem

Sanditon ma powrócić z trzecim i ostatnim sezonem, który rozpocznie się w niedzielę, 19 marca, i chociaż fani mogą niełatwo zapomnieć o sezonach 1 i 2, zrozumiałe jest, że istotne szczegóły mogą nie tak łatwo zapadać w pamięć w miesiącach między finałami a premierami.

Przybywający w marcu 2022 roku sezon 2 ukochanej serii PBS zakończył swój bieg 24 kwietnia 2022 roku, pozostawiając widzów czekających na trzeci rozdział przez długi czas. A jeśli nie pamiętasz każdego punktu fabularnego z ostatnich odcinków sezonu 2, nie martw się, ponieważ poniżej przedstawiamy niektóre z głównych szczegółów w mini podsumowaniu, abyś był na bieżąco z nadejściem sezonu 3.

Jeśli jeszcze nie widziałeś serialu lub sezonu 2, uważaj na spoilery.

(Źródło: Joss Barratt/Czerwona Planeta)

Status związku Charlotte

Po śmierci byłej miłości, Sidneya Parkera (Theo James), Charlotte (Rose Williams) wróciła do Sanditon w drugim sezonie w stanie żałoby. Z czasem jednak zaczęła się leczyć i nawiązała kontakt z nieoficjalnym pariasem miasta, Alexandrem Colbourne (Ben Lloyd-Hughes), pracując jako guwernantka w jego posiadłości. Podczas gdy ich romans jest pełen wzlotów i upadków, ostatecznie rozstają się, a Charlotte wraca do domu na wieś, gdzie znajduje się jej rodzinna farma, a on postanawia spakować swój majątek i spędzić trochę czasu z córką Leo (Flora Mitchell) i siostrzenicą Augusty (Eloise Webb).

Flash-forward w finale drugiego sezonu ujawnił, że podczas pobytu w domu Charlotte zaręczyła się, by poślubić Ralpha Starlinga (Cai Brigden), mężczyznę, którego zna od dzieciństwa. To dość miłe, jasne jest, że zdecydowała się zadowolić bezpieczeństwem, ale czy to naprawdę ostateczna decyzja dla niej, jeśli chodzi o miłość? To pytanie, na które, miejmy nadzieję, odpowiemy w trzecim sezonie.

Przyszłość Georgiany

Znaczna część sezonu 2 skupiała się na interakcjach Georgiany (Crystal Clarke) z potencjalnymi zalotnikami, gdy starała się jak najlepiej wywabić fałszywych łowców fortuny. Pomimo jego widocznego zainteresowania Georgianą, prawdziwe intencje artysty Charlesa Lockharta (Alexander Vlahos) zostały ujawnione w pośmiertnym liście od jej zmarłego opiekuna Sidneya. Oprócz ujawnienia, że ​​​​Charles zamierzał oszukać Georgianę, list ujawnił również, że jej matka faktycznie żyje. Tak więc sezon 3 prawdopodobnie rozwiąże jej bieżące wyzwania.

Crystal Clarke i Rose Williams w trzecim sezonie serialu „Sanditon”.

(Źródło: Joss Barratt/Czerwona Planeta)

Reformacja Edwarda

Po dość złym zachowaniu przez cały sezon 1 i 2, Edward (Jack Fox) przysięga przestrzegać zasad Lady Denham (Anne Reid) w zamian za miejsce do życia, odkąd został pozbawiony stopnia wojskowego. Czy uda mu się dotrzymać obiecanej reformy? Być może zmiana jest na horyzoncie dla tej postaci, która nie bała się podjąć nikczemnego planu lub dwóch. Miał też pozamałżeńskie dziecko z Clarą (Lily Sacofsky) w sezonie 2, ale dziecko zostało oddane jego siostrze Esther (Charlotte Spencer). Nie jest jasne, czy będzie szukał dziecka, ale w niektórych niedawno wydanych zwiastunach pojawiły się wskazówki dotyczące potencjalnych zalotów.

Nie przegap Sanditonfinałowy sezon rozwija się, gdy program powraca do PBS 19 marca, i daj nam znać, czego nie możesz się doczekać w trzecim rozdziale serii w sekcji komentarzy poniżej.

SanditonPremiera sezonu 3, niedziela, 19 marca, PBS (Sprawdź swoje lokalne listy)

Źródło: https://www.tvinsider.com/1085647/sanditon-season-2-recap/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.