Czy Bad Bunny i Kendall Jenner są parą? – Hola!

Czy Bad Bunny i Kendall Jenner są parą?  – Hola!

Konto celebryty DeuxMoi niedawno udostępnił niewidomy przedmiot, który pozostawił zawrót głowy w Internecie. Według konta, które ma tysiące obserwujących na Instagramie, Twitterze i TikToku, Bad Bunny w prywatnym klubie w Los Angeles ze słynną modelką.


„Tę samotną, słynną siostrę modelkę widziano zeszłej nocy grającą w hokeja na migdałki z Bad Bunny w prywatnym klubie w Los Angeles”, czytamy w ślepej pozycji, która nie jest zbyt bezpośrednia w ujawnianiu tożsamości dziewczyny, o której mowa. Następnie sama Deux Moi pojawiła się, aby potwierdzić plotki w podcastie. „Więc ujawniam, że to Kendall Jenner i Bad Bunny, mam świadków na scenie, którzy widzieli ją w klubie” – powiedziała.

Pomimo faktu, że nie ma uzasadnionego potwierdzenia tych plotek, Deux Moi złamał historie, które były prawdziwe, dlatego fani są zachwyceni wiadomościami.

Deux Moi podzielił się również tym, że Bad Bunny i Kendall Jenner chcieli ukryć rzeczy, przyjeżdżając z osobnymi kierowcami. Kiedy Jenner została sfotografowana w swoim samochodzie, ukrywała twarz za ręcznikiem, uniemożliwiając paparazzi zrobienie zdjęcia jej twarzy. Mimo to obserwujący byli w stanie dostrzec jej manicure, który został przedstawiony w jednej z jej historii.

Kendall Jenner zerwała Devina Bookera w zeszłym roku, po spotykaniu się przez dwa lata. I podczas gdy Bad Bunny spotyka się Gabriela Berlingheri od 2017 roku krążą pogłoski, że para niedawno się rozstała, a Bad Bunny był widziany na różnych meczach NBA z innymi modelami.


Zapisz się do naszego newslettera, aby pozostać w kontakcie ze swoją kulturą. Otrzymuj najświeższe informacje o ulubionych celebrytach, członkach rodziny królewskiej oraz najlepsze wiadomości o urodzie, modzie i stylu życia prosto do Twojej skrzynki odbiorczej!

Źródło: https://www.hola.com/us/celebrities/20230217342865/bad-bunny-kendall-jenner-dating/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.