Czy Kendall Jenner i Bad Bunny spotykają się? | POPSUGAR Celebrytka

Czy Kendall Jenner i Bad Bunny spotykają się?  |  POPSUGAR Celebrytka

Kendall Jenner i Bad Bunny „spędzają razem czas” wśród szalejących plotek o randkach. Pomimo doniesień TMZ z 19 lutego, że dwie gwiazdy rzekomo zostały przyłapane na całowaniu się, źródło powiedziało później magazynowi People, że Jenner „niedawno zaczął spotykać się” z muzykiem i stara się zachować spokój. „Ona go lubi i dobrze się bawi” – ​​powiedział informator. „On różni się od facetów, z którymi spotykała się w przeszłości. Jest bardzo czarujący”.

Inne źródło powiedziało następnie Entertainment Tonight, że „Kendall i Bad Bunny są do siebie atrakcyjni i zdecydowanie mają zalotną atmosferę”. Dodali: „To wciąż nowość, ale cieszą się swoim towarzystwem i lubią się nawzajem. Mają wspólnych znajomych i jedli kolację z Hailey, Justinem i przyjaciółmi w Wally’s w Beverly Hills w sobotni wieczór. To była zabawa dla obojga. z nich do tej pory”.

Przedstawiciele Jennera i Bad Bunny’ego nie odpowiedzieli od razu na prośby POPSUGAR o komentarz, ale według źródła People, rzekoma para została „przedstawiona przez przyjaciół” po tym, jak Bad Bunny „przeprowadził się do Los Angeles kilka tygodni temu i kupił dom”.

Chociaż dalsze szczegóły na temat natury związku Jennera i Bad Bunny są nadal nieznane, spekulacje na temat romansu tej dwójki zaczęły się po tym, jak konto plotek celebrytów DeuxMoi opublikowało anonimową wskazówkę na początku tego miesiąca, która sugerowała, że ​​widziano ich całujących się w nocnym klubie w Los Angeles, na ET. Wkrótce potem TMZ opublikowało zdjęcia Jennera i Bad Bunny’ego wychodzących osobno z kolacji z Bieberami i przyjaciółmi.

Jenner była wcześniej powiązana z graczem NBA Devinem Bookerem, z którym spotykała się z przerwami od 2020 roku do października 2022 roku, kiedy ostatni raz się rozstali. Tymczasem Bad Bunny był ostatnio zgłaszany w związku z Gabrielą Berlingeri, którą poznał w 2017 roku, choć nie jest jasne, czy i kiedy zerwali. Berlingeri pojawił się w piosence na nagrodzonym Grammy albumie Bad Bunny „Un Verano Sin Ti”, wydanym w maju 2022 roku, ale niewiele więcej wiadomo o statusie związku pary.

Źródło: https://www.popsugar.com/celebrity/kendall-jenner-bad-bunny-dating-49094128

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.