Czy milion małych rzeczy zlikwidowało kluczowe oddzwonienie Jona? Przeczytaj podsumowanie

Czy milion małych rzeczy zlikwidowało kluczowe oddzwonienie Jona?  Przeczytaj podsumowanie

Milion mało RzeczyBand of Dads ponownie spotyka się na bis w odcinku z tego tygodnia, godzina, która pokazuje, ile czasu minęło w życiu bohaterów od pierwszego sezonu serialu.

Mianowicie: Danny, który był bardzo dzieckiem, gdy serial ABC się rozpoczął, szuka porady u Gary’ego, Rome i Eddiego przed swoim pierwszym seksualnym spotkaniem z chłopakiem Milo. I chociaż ten konkretny temat oznacza, że ​​trzej starsi mężczyźni muszą zapuścić się na dziewiczy teren, wykonują całkiem dobrą robotę, kierując młodego syna Jona we właściwym kierunku.

Mówiąc o Jonie: jeśli byłeś w tym programie przez jakiś czas, wiesz, że mecze hokejowe Boston Bruins są dla tej grupy przyjaciół tym, czym sernik był dla Blanche, Dorothy, Rose i Sophii: pretekstem do dzielenia się uczuciami pod pozorem przyjemna, spokojna pogoń. Były też ciągłym powiązaniem / przypomnieniem o tacie Danny’ego i Sophie, Jonie, który zmarł w wyniku samobójstwa podczas premiery serialu. Ale na początku odcinka w tym tygodniu, męski sektor Przyjaciół Jona jest — sap! — gotowi do przerwania swojej tradycji.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co dzieje się w „W pokoju”.

„NOWA MOŻLIWOŚĆ KARIERY| Spotykamy się z Garym w gabinecie dr Jessiki, gdzie rozmawiają o jego niechęci do sprzedaży ciężarówki ojca io tym, jak ten pojazd zapewnia mu pewien rodzaj komfortu. Zapewnia go, że będzie mógł się z nim rozstać, kiedy nadejdzie czas, tak jak był w stanie puścić swoją szczęśliwą czapkę Bruins. „Szczerze mówiąc, nie wiem, co bym bez ciebie zrobił” — mówi poważnie Gary, po czym doktor podaje kilka wiadomości: ma szansę na „nową karierę”, co oznacza, że ​​wkrótce może wziąć urlop naukowy. W domu Maggie słucha tyrady Gary’ego, ale próbuje wprowadzić do rozmowy odrobinę logiki: „Cokolwiek przeżywa doktor Jessica, obiecuję, że nie ma to nic wspólnego z tobą” — mówi spokojnie. Powstrzymaj się od tej myśli, Maggie!

WSPANIAŁY UCIECZKA | Tej nocy Maggie, Katherine, Greta, Regina i Sophie biorą udział w pokoju ewakuacyjnym jako ostatni ratunek przed narodzinami dziecka Mag. Ale tylko dlatego, że kobiety nie mogą wydostać się z tego miejsca, nie powstrzymuje się przed uwikłaniem się poza emocjonalne uwikłania. Greta jest wściekła, że ​​Katherine kpiła wcześniej, kiedy Theo powiedział, że nie miałby nic przeciwko, gdyby jego mama i jej dziewczyna wzięli ślub. Po tym, jak chłopak flirtuje z nią w barze z przekąskami, Sophie dziwnie reaguje, a potem martwi się, że znęcanie się nad Peterem popsuło jej całe życie. A Maggie odbiera telefon od Claudii, informując ją, że dr Jessica — czyli dr Jessica Gary’ego — bierze udział w przesłuchaniu do jej audycji radiowej tego wieczoru.

milion-drobiazgów-podsumowanie-sezon-5-odcinek-3Maggie próbuje przyspieszyć grę, ostatecznie doznając płaczliwego załamania, gdy czuje, że „ściany zbliżają się ze wszystkich stron”. Ale to pobudza innych do jak najszybszego rozwiązania zagadki, co robią!, a Maggie pędzi na stację, aby zobaczyć, co się dzieje. W międzyczasie Greta w końcu wyznaje Katherine, że martwi się, że Katherine nie traktuje ich przyszłości tak poważnie jak ona; Katherine rozwiewa wątpliwości swojej pani, całując ją mocno, a następnie przedstawiając ją pracownikowi pokoju ewakuacyjnego jako swoją „dziewczynę”.

Na stacji Maggie konfrontuje się z dr Jessicą, nazywając jej potencjalne zaangażowanie w pracę konfliktem interesów, biorąc pod uwagę, że dowiedziała się o tym podczas jednej z sesji Gary’ego. Colton przerywa, mówiąc to lodowatym tonem On skontaktował się z Jessicą po usłyszeniu, jak Gary mówił o niej na antenie w poprzednim odcinku. „I przypomnę ci, że jestem kierownikiem statoiny i zatrudnię każdego, kogo mi się podoba” — dodaje. Auć. Ale Gary i Maggie wciąż są słoni w tej całej sprawie; Gary przychodzi na następną zaplanowaną sesję tylko po to, by poinformować swojego psychiatrę, że nigdy nie będzie tak dobra jak Maggie, po czym prawie zatrzaskuje za sobą drzwi, wychodząc.

milion-drobiazgów-podsumowanie-sezon-5-odcinek-3KONIEC ERY? | Ponieważ bilety okresowe Bruins są tak drogie, chłopaki postanawiają nie zmieniać swojego planu na nadchodzący rok. Więc zakładają swoje koszulki – i zapraszają Danny’ego, aby to zrobił – na ich ostatni mecz Bruins jako grupa. Podczas kolacji przed imprezą Danny przyznaje, że jest tam z nimi (a nie świętuje swoją pierwszą rocznicę z Milo), ponieważ denerwuje się pierwszym seksem ze swoim chłopakiem. Opowiadają mu o tym, opowiadając historie o swoich pierwszych razach, a potem rozweselony Danny postanawia pominąć grę, aby zamiast tego spędzić czas z Milo.

I to chyba najlepiej, biorąc pod uwagę, że mecz był meczem dziennym, a Eddie nie pomyślał o sprawdzeniu godziny na biletach, zanim przybyli do TD Garden. Przyjazny woźny, który znał tatę Romea, wyświadcza im przysługę i pozwala im jeszcze raz usiąść na swoich miejscach. Kiedy tam są, Eddie przyznaje, że myśli o powrocie na studia i zostaniu licencjonowanym doradcą ds. uzależnień. Rome, bliski łez, mówi, że wyniki badań jego ojca wskazują, że Walter ma chorobę Alzheimera. A potem Gary, chcąc poprawić nastrój, ogłasza, że ​​zamierza sprzedać ciężarówkę swojego ojca, aby mogli odkupić bilety okresowe Bruins. Och, a także? Eddie, Rzym I Danny będzie ojcem chrzestnym syna Gary’ego i Maggie. „Zespół tatusiów” — mówi celebrując Gary. Gdzieś w zaświatach Jon unosi pięść w powietrze i krzyczy: „Go Bruins!”

Teraz twoja kolej. Co sądzisz o odcinku? Cieszysz się, że tradycja Bruins trwa? Odezwijcie się w komentarzach!

Źródło: https://tvline.com/2023/02/22/a-million-little-things-recap-season-5-episode-3-in-the-room/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.