Dennis Franz składa hołd „NYPD Blue” Costar Austin Majors: „Przyniósł wszystkim uśmiech i szczęście”

Dennis Franz składa hołd „NYPD Blue” Costar Austin Majors: „Przyniósł wszystkim uśmiech i szczęście”

Po śmierci Austina Majorsa na początku tygodnia w wieku 27 lat, jego costar Niebieski NYPDDennis Franz, złożył hołd młodemu aktorowi.

„Byłem zszokowany i zasmucony wiadomością o odejściu Austina. Austin zawsze sprawiał radość na planie. Przyniósł wszystkim uśmiech i szczęście” – powiedział Franz w oświadczeniu za pośrednictwem Deadline. „Niektóre z moich ulubionych scen podczas 12 lat NYPD Blue są z Sipowiczem i Theo. Każdego dnia, kiedy Austin pracował, witałem go specjalną piosenką „It’s Austin Major’s Day”, śpiewaną do melodii Howdy Doody Time. Chociaż nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu od zakończenia programu w 2005 roku, zawsze będę go ciepło wspominał. Moja miłość i kondolencje dla jego rodziny”.

Majors zagrał Theo, syna detektywa Franza Andy’ego Sipowicza, w 47 odcinkach w sezonach 6-12, od 1999 do 2004, w tym w jednym odcinku ostatniego sezonu.

Były gwiazdor dziecięcy przebywał w ośrodku dla bezdomnych w Los Angeles w Kalifornii, kiedy zmarł w sobotę 11 lutego. Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze zgłoszona, chociaż mógł połknąć śmiertelną dawkę fentanylu.

Jego rodzina w oświadczeniu nazwała go „kochającą, artystyczną, błyskotliwą i życzliwą istotą ludzką. Austin czerpał wielką radość i dumę ze swojej kariery aktorskiej. Był aktywnym harcerzem orłów i ukończył Liceum Salutatorskie. Ukończył School of Cinematic Arts w USC z pasją reżyserowania i produkcji muzycznej. … Austin był takim synem, bratem, wnukiem i siostrzeńcem, z którego byliśmy dumni i zawsze będziemy za nim bardzo tęsknić”.

Chociaż był najbardziej znany ze swojej pracy nad Niebieski NYPDRole telewizyjne Majors obejmują również odcinki Opatrzność, ostry dyżur, Według Jima, NCIS, Zdesperowane gospodynie domoweI Jak poznałem twoją matkę (jego ostatni kredyt, w 2009 roku).

Źródło: https://www.tvinsider.com/1081828/austin-majors-dead-dennis-franz-nypd-blue-tribute/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.