Dobry Burger 2 potwierdzony! Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o kontynuacji – WION

Dobry Burger 2 potwierdzony!  Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o kontynuacji – WION

To się dzieje! Po długim oczekiwaniu kontynuacja filmu z lat 90 Dobry Burger w końcu nadchodzi. Gwiazdy filmu Kenan Thompson i Kel Mitchel podzielili się wiadomościami o przebudzeniu w piątkowym odcinku The Tonight Show Jimmy’ego Fallona.

Kenan i Kel podzielili się wiadomościami o kontynuacji w krótkim skeczu, w którym wystąpił także gospodarz Fallon. Produkcja kontynuacji rozpocznie się w maju, a serial będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku na antenie Paramount+.

Więcej szczegółów o filmie:

Reżyser Phil Traill jest na pokładzie, aby wyreżyserować kontynuację, a scenariusz napiszą Kevin Kopelow, Heath Seifert i James III. Kevin i Heath są także producentami wykonawczymi filmu.

Zgodnie z komunikatem prasowym, film będzie kręcił się wokół Dextera Reeda (Thompson) i oryginalnego kasjera, Eda (Mitchell), którzy „ponownie łączą się w teraźniejszości w restauracji fast-food Good Burger z zabawną nową grupą pracowników”.

„Dexter Reed nie ma szczęścia po tym, jak zawodzi kolejny z jego wynalazków. Ed wita Dexa z powrotem w Good Burger z otwartymi ramionami i przywraca mu dawną pracę. Z nową załogą pracującą w Good Burger, Dex obmyśla plan, aby stanąć na nogi, ale niestety ponownie naraża los Good Burger na niebezpieczeństwo” – czytamy w komunikacie prasowym.

Reagując na wiadomości o kontynuacji, Thompson powiedział w oświadczeniu: „Nie mogę uwierzyć, że minęło nieco ponad 25 lat, odkąd w Good Burger narodziła się świetna obsługa klienta!”

Dodał: „Bycie częścią czegoś, co tak wiele pokoleń ludzi pokochało, sprawiło, że jestem bardzo dumny, a teraz powrót do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, praca nad kontynuacją jest surrealistyczna! Uwielbiam występować z moim bratem Kelem i nie mogę się doczekać aby pokazać fanom, co te postacie robiły od czasu, gdy widzieliśmy je po raz ostatni”.

W międzyczasie Mitchell dodał: „Ed jest jedną z tych ponadczasowych postaci, które przyniosły fanom tyle radości i śmiechu, i to takie piękne błogosławieństwo, że nadal to robi po tylu latach. To niesamowite wrócić i kontynuować historie Dexa, Eda i Good Burgera zarówno dla ludzi, którzy dorastali oglądając, jak i dla ich dzieci”.

Komedia z 1997 roku została wyreżyserowana przez Briana Robbinsa, a scenariusz napisał Dan Schneider. Dla niezorientowanych film został oparty na skeczu komediowym pod tym samym tytułem z serialu All That Nickelodeon.

(przy udziale agencji)

Źródło: https://www.wionews.com/entertainment/good-burger-2-confirmed-heres-everything-you-should-know-about-the-sequel-from-cast-to-plot-573345

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.