Druga dwójka: data premiery trzeciego sezonu, gwiazdy gościnne i zdjęcia ujawnione w serialu komediowym HBO Max

Druga dwójka: data premiery trzeciego sezonu, gwiazdy gościnne i zdjęcia ujawnione w serialu komediowym HBO Max

Pozostałe dwa wkrótce wraca do HBO Max. Serial streamingowy ogłosił datę premiery trzeciego sezonu oraz listę gościnnie występujących gwiazd wraz z publikacją pierwszych zdjęć sezonu.

W rolach głównych występują Drew Tarver, Heléne Yorke, Case Walker, Ken Marino, Molly Shannon, Brandon Scott Jones, Gideon Glick, Josh Segarra i Wanda Sykes. znajdując natychmiastową sławę, spędzając lata próbując ją znaleźć dla siebie.

W trzecim sezonie widzowie zobaczą Simu Liu, Fina Argusa, Ann Dowd, Edie Falco, Bena Platta, Dylana O’Briena, Lukasa Gage’a, Kiernana Shipkę, Lawrence’a O’Donnella, Spike’a Einbindera, Andreę Boehlke i Danę Delaney. Serie.

HBO Max ujawniło więcej informacji o powrocie serialu w komunikacie prasowym”

Trzeci sezon docenionego przez krytyków serialu komediowego Max Original, THE OTHER TWO, debiutuje dwoma odcinkami CZWARTEK, 4 MAJA w HBO Max. Dziesięcioodcinkowy sezon został stworzony, napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez nominowanych do nagrody Emmy® byłych scenarzystów „Saturday Night Live”, Chrisa Kelly’ego i Sarah Schneider.

Logline sezonu 3: Po latach porównywania się ze swoim znacznie młodszym bratem, gwiazdą muzyki pop, ChaseDreams (Case Walker), który jest teraz w pełni dorosły, oraz ich matką prowadzącą talk-show (Molly Shannon), która jest teraz potężniejsza niż mogła kiedykolwiek sobie wyobrażałam, że Brooke i Cary (Heléne Yorke i Drew Tarver) w końcu stoją na własnych nogach – w pełni „sukces” na swoich własnych prawach! A jednak w jakiś sposób znowu porównują się do nowych ludzi???

Obsada sezonu 3: w serialu występują Drew Tarver (Cary), Heléne Yorke (Brooke), nominowana do nagrody Critics Choice Molly Shannon (Pat), Ken Marino (Streeter) i Case Walker (Chase); powracająca obsada to Josh Segarra (Lance), Wanda Sykes (Shuli) i Brandon Scott Jones (Curtis). Powracającymi gośćmi są Richard Kind, Kate Berlant, Jimmy Fowlie, Alison Rich, Ali Ahn i Marcia DeBonis. Wśród nowych gościnnych gwiazd znaleźli się Simu Liu, Fin Argus, Ann Dowd, Edie Falco, Ben Platt, Dylan O’Brien, Lukas Gage, Kiernan Shipka, Lawrence O’Donnell, Spike Einbinder, Andrea Boehlke i Dana Delaney.

Drugi sezon był nominowany do nagrody Critics Choice Awards dla najlepszego serialu komediowego, a Washington Post okrzyknął go „najzabawniejszym programem telewizyjnym”. Entertainment Weekly nazwał to „piekną satyrą na showbiznes z beztroską błyskotliwością”, a „Variety” pochwaliło ją za „ustanowienie nowego standardu komedii telewizyjnej teraz” dzięki swojej „ostrości” i „duchowości”.

Napisy z sezonu 3: THE OTHER TWO został stworzony, napisany i wyprodukowany przez Chrisa Kelly’ego i Sarah Schneider; producent wykonawczy Lorne Michaels; producentem wykonawczym jest Andrew Singer, a producentami Micah Frank i Eddie Michaels dla Broadway Video; producent wykonawczy Blair Breard; wyprodukowany przez Ally Engelberg i Marca Liebermana dla Above Average oraz Gwen Bialic. Serial jest produkowany przez Broadway Video, Above Average i MTV Entertainment Studios. Reżyserzy to Chris Kelly, Sarah Schneider i Charlie Gruet. Scenarzyści to Chris Kelly i Sarah Schneider, Allison Silverman i Gilli Nissim.

Zobacz więcej zdjęć dla Pozostałe dwa sezon trzeci poniżej.

The Other Two TV Show w HBO Max: odwołany czy odnowiony?

The Other Two TV Show w HBO Max: odwołany czy odnowiony?

The Other Two TV Show w HBO Max: odwołany czy odnowiony?

The Other Two TV Show w HBO Max: odwołany czy odnowiony?

Co myślisz? Nie możesz się doczekać powrotu tego serialu komediowego HBO Max?

Sprawdź nasze arkusze stanu aby śledzić nowe odbiory, odnowienia i anulowania seriali telewizyjnych. Możesz znaleźć listy odwołanych koncertów Tutaj.

Źródło: https://tvseriesfinale.com/tv-show/the-other-two-season-three-premiere-date-guest-stars-photos-revealed-for-hbo-max-comedy-series/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.