Elementy TVLine: Lingo kończy sezon wcześniej, The Penguin dodaje weterynarza SOA i nie tylko

Elementy TVLine: Lingo kończy sezon wcześniej, The Penguin dodaje weterynarza SOA i nie tylko

Żargon jest Linone — ale tylko na razie.

CBS ogłosiło, że teleturniej prowadzony przez RuPaula Charlesa zostanie zastąpiony w środowe wieczory o 9/8c powtórkami seriali dramatycznych, zaczynając od FBI: najbardziej poszukiwany 22 marca .

Żargon został niedawno zamówiony na drugi sezon, a pozostałe cztery oryginalne odcinki zostaną zaplanowane na następny sezon.

Gotowi na więcej dzisiejszych nowości? Dobrze….

* Geoff Stults (zaciągnięty, Znalazca) dołączył do ABC Firma, którą prowadzisz w powracającej roli Simona, byłego męża Birdie (Sarah Wayne Callies), donosi Deadline.

* Theo Rossi (Synowie Anarchii) to najnowszy dodatek do stale rosnącej obsady Pingwinspin-off Matta Reevesa, wyprodukowany przez HBO Max, Colon Farrell Batman film, Deadline donosi. Żadne szczegóły postaci nie zostały ujawnione.

* Lonnie Chavis (To mynastoletni Randall), Rob Morgan (Dziwniejsze rzeczy), Ryan O’Nan (Wielkie niebo), Joaquina Kalukango (Kraj Lovecrafta) i Justina Hurtta-Dunkleya (Klacz z Easttown) dostały powtarzające się role Bassa Reevesa, Yellowstone David Oyelowo, twórca Taylor Sheridan, serial o „największym bohaterze pogranicza w historii Ameryki”. Termin zawiera szczegóły postaci.

Które z dzisiejszych artykułów TVLine irytują twój odsetki?

Źródło: https://tvline.com/2023/03/17/lingo-season-1-finale-replaced-wednesdays-cbs/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.