Elementy TVLine: Zapowiedź sezonu 2 Hunters, Sweet Life Axed w HBO Max i nie tylko

Elementy TVLine: Zapowiedź sezonu 2 Hunters, Sweet Life Axed w HBO Max i nie tylko

Łowcy ma misję obalenia Adolfa Hitlera w nowo wydanym zwiastunie drugiego i ostatniego sezonu dramatu Prime Video, którego premiera wszystkimi odcinkami odbędzie się w piątek, 13 stycznia.

Finał pierwszego sezonu ujawnił, że w alternatywnym uniwersum serialu niemiecki dyktator i jego żona Eva Braun (znana również jako Pułkownik, grana przez Lenę Olin) żyją i mają się dobrze i mieszkają w Ameryce Południowej. Co więcej, byli w trakcie planowania Czwartej Rzeszy, która zakorzeniłaby się w Ameryce. Niemiecki aktor Udo Kier (Dania Królestwo) zagra Hitlera w sezonie 2, w którym pojawi się także nowy nabytek, Jennifer Jason Leigh (Nietypowy).

„Tymczasem spojrzenie w przeszłość ujawnia, że ​​Meyer Offerman (Al Pacino) napotyka niebezpieczne zagrożenie, które może rozwikłać jego sekret i ujawnić jego prawdziwą tożsamość, z wybuchowym echem w naszych Łowcy,” zgodnie z oficjalnym streszczeniem.

Gotowi na nowsze nowości? Dobrze…

* HBO Max anulowało reality show stworzone przez Issę Rae Słodkie życie: Los Angeles po dwóch sezonach, nasza siostrzana strona Różnorodność raporty.

* Archie Panjabi (Dobra żona) dołączył do limitowanej serii Hulu Pod mostemna podstawie książki Rebeki Godfrey, informuje nasza siostrzana witryna Deadline.

* Animowana komedia Hulu Człowiek Koalaz głosami Michaela Cusacka, Hugh Jackmana, Sarah Snook, Jemaine Clement i Demi Lardner, będzie miał swoją premierę w poniedziałek, 9 stycznia.

* Apple TV+ wybrało serial dramatyczny Podpalaczo niespokojnym detektywie i tajemniczym śledczym w sprawie podpaleń (w tej roli Taron Egerton), którzy ścigają dwóch seryjnych podpalaczy.

* Mój Następny Gość Z Davidem Lettermanem i Wołodymyrem Zełenskim ukaże się w poniedziałek, 12 grudnia w serwisie Netflix; zobacz pierwsze spojrzenie:

Które z dzisiejszych pozycji TVLine wzbudziły Twoje zainteresowanie?

Źródło: https://tvline.com/2022/12/08/hunters-season-2-teaser-trailer-amazon-video/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.