Elf, Nienawidzę Suzie oraz inne filmy i programy telewizyjne w HBO Max w ten weekend — CBR

Elf, Nienawidzę Suzie oraz inne filmy i programy telewizyjne w HBO Max w ten weekend — CBR

Boże Narodzenie jest wreszcie tutaj dla tych, którzy świętują, aw tym roku święto uderza w weekend. Nie ma lepszego sposobu na świętowanie Wigilii i poranka niż włączenie kominka, uruchomienie HBO Max i wybranie ulubionego świątecznego filmu do obejrzenia. HBO Max ma wiele świątecznych klasyków, takich jak Świąteczna opowieść, Elf oraz Ekspres Polarny, a także kilka nowych świątecznych ulubieńców do sprawdzenia. A dla tych, którzy nie obchodzą ani nie obchodzą świąt, HBO Max ma mnóstwo programów do nadrobienia, aby weekend był warty spędzenia przed telewizorem.


I Hate Suzie daje aktorowi nowy start

1 sezon komedii Nienawidzę Zuzi widział, jak nastoletnia gwiazda muzyki pop przekształciła się w walczącego aktora, a następnie w żart w przemyśle rozrywkowym. Jednak w sezonie 2 Suzie szuka odkupienia, kiedy otrzymuje zaproszenie do udziału w pokazie zawodów tanecznych. Być może przeżywa paskudny rozwód, ale Suzie ma nowego agenta, publicystę i pracę po swojej stronie, aby odzyskać publiczność. Ten sezon będzie miał tylko trzy odcinki, ale to wystarczy, aby pokazać, do czego naprawdę jest zdolna Suzie.

POWIĄZANE: Dlaczego Warner Bros. Discovery nie dba o Twój ulubiony program

The Head Sezon 2 kontynuuje walkę ze zmianami klimatycznymi

John Lynch jako Arthur Wilde w The Head w HBO Max

Sezon 2 Głowa w końcu pojawi się w HBO Max w tym tygodniu, podążając za dwoma pozostałymi ocalałymi z poprzedniego sezonu, Arthurem i Maggie. Pierwszy sezon podążał za tymi ocalałymi i innymi naukowcami, którzy odizolowali się na antarktycznej stacji badawczej, aby prowadzić badania nad zmianami klimatycznymi. Wiosną większość zespołu była martwa lub zaginęła, co oznaczało, że letni dowódca Johan Berg stanął na wysokości zadania, by znaleźć zabójcę i uratować swoją żonę.

Głowadrugi sezon będzie kontynuacją misji pozostałych ocalałych w trosce o przetrwanie ludzkości w obliczu zmian klimatu. Nowi aktorzy dołączający do hiszpańsko-japońskiego serialu to Hovik Keuchkerian, Moe Dunford (najbardziej znany z roli w Wikingowiea także niewielką rolę posłańca Starka w Gra o tron), Josefin Neldén, Olivia Morris i wielu innych w nieujawnionych rolach.

Świąteczna opowieść to nostalgiczna podróż

Ralphie marzy o wiatrówce Red Ryder w Opowieści bożonarodzeniowej

Osoby z TNT i TBS będą mogły oglądać Świąteczna opowieść przez cały dzień w Boże Narodzenie, jak to było co roku, ale abonenci HBO Max będą teraz mogli ponownie obejrzeć historię w swoim własnym czasie. Uważany za jeden z najlepszych świątecznych filmów wszechczasów, Świąteczna opowieść przenosi widzów do roku 1940, by opowiedzieć historię młodego Ralphiego Parkera, który wspominał jedno Boże Narodzenie, gdy miał dziewięć lat. Ralphie chce dostać na Boże Narodzenie wiatrówkę Red Ryder Range 200 Shot BB, ale zostaje odrzucony przez rodziców, nauczyciela i Świętego Mikołaja z domu towarowego. Film opowiada inne historie rodziny Parkerów, w tym Ralphiego i jego przyjaciół prześladowanych w szkole oraz frustracji ojca Ralphiego z powodu domowego pieca, co zainspirowało kontynuację z 2022 roku poświęconą ojcu Ralphiego, Świąteczna opowieść o Bożym Narodzeniu.

POWIĄZANE: Dzięki HBOMax DC może ponownie uruchomić Jamesa Gunna i przywrócić SnyderVerse

Ekspres polarny zabiera widzów w świąteczną podróż

Tom Hanks jako dyrygent w Ekspresie polarnym.

Podczas gdy animacja dla Ekspres Polarny był często uważany za „przerażający” za zanurzenie się w niesamowitej dolinie, Ekspres Polarny jest uważany za ponadczasowy znak rozpoznawczy filmów animowanych wykorzystujących motion capture. Ekstrawaganckie scenografie i fabuła filmu byłyby zbyt drogie, aby kręcić je na żywo, a film z pewnością korzysta z animacji. W pewnym sensie podtrzymuje magię przy życiu w tej fantastycznej opowieści o Wigilię Bożego Narodzenia.

Ekspres Polarny opowiada historię młodego chłopca, który dołącza do kilkorga innych dzieci w pociągu, aby odwiedzić Świętego Mikołaja na biegunie północnym w Wigilię Bożego Narodzenia. Ale gwiazdą serialu jest Tom Hanks, który podkłada głosy sześciu postaciom: dorosłemu Hero Boyowi, ojcu Hero Boya, dyrygentowi, Hobo, Świętemu Mikołajowi i kukiełce Ebenezera Scrooge’a. Jest w tym coś niepokojącego i tajemniczego Ekspres Polarnyale te elementy wyróżniają film na tle wakacyjnych klasyków.

POWIĄZANE: Od HBO Max do Disney +, streaming znów zamienia się w kabel (już)

Elf podtrzymuje świąteczny nastrój

Buddy the Elf twierdzi, że w domu towarowym Święty Mikołaj zasiada na tronie kłamstw.

Jona Favreau Elf stał się jednym z najbardziej ukochanych filmów bożonarodzeniowych od czasu jego premiery w 2003 roku. Jest tak kochany, że można go odtwarzać przez cały rok i nikt nawet nie mrugnie okiem. Ale dlaczego ludzie kochają Elf tak wiele? Jest to głównie zasługą Willa Ferrella, który zmienia się w niewinnego, kochającego wakacje elfa/człowieka, który jest jak ryba wyjęta z wody w Nowym Jorku. Film otrzymał nawet musical na Broadwayu podczas świąt Bożego Narodzenia 2010 roku oraz animowany program poklatkowy z 2014 roku. Elf: Muzyczne Święta Buddy’ego.

Elf podąża za człowiekiem o imieniu Buddy mieszkającym na biegunie północnym, który wierzy, że jest elfem, dopóki nie słyszy jego prawdziwego pochodzenia. Dowiedziawszy się, że jego biologiczny ojciec jest na liście niegrzecznych z powodu swojego egoizmu, Buddy wyrusza w podróż do Nowego Jorku, aby odkupić ojca i umieścić go na liście miłych. Kiedy tam dociera, spotyka się z szokującą świadomością, że nie wszyscy mają ducha Bożego Narodzenia, którego jest nieugięty w zmianie, aby uczynić sezon świąteczny przyjemniejszym.

Hollywoodzkie święta przywracają stereotypowe wakacje. Romans

Jessika Van i Josh Swickard w filmie „A Hollywood Christmas”.

Świąteczny film HBO Max do sprawdzenia w tym roku to Hollywoodzkie Święta, z Jessiką Van i Joshem Swickardem w rolach głównych. Van gra reżyserkę, która jest dość dobrze znana ze swoich świątecznych romansów, a Swickard wciela się w dyrektora telewizyjnego, który chce zatrząść w studiu thrillerem w te święta. Reżyserka ma ostatnią szansę na udowodnienie, że świąteczne filmy wciąż są w sprzedaży, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że została główną bohaterką swojego własnego świątecznego romansu. Dla tych, którzy lubią tandetne historie miłosne z świątecznego filmu Hallmark, Hollywoodzkie Święta jest na ich drodze.

Źródło: https://www.cbr.com/best-movies-tv-show-hbo-max-weekend-december-24/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.