Fani Sylvestra Stallone domagają się pełnego zwrotu pieniędzy, gdy aktor opuści imprezę wcześniej niż planowano

Fani Sylvestra Stallone domagają się pełnego zwrotu pieniędzy, gdy aktor opuści imprezę wcześniej niż planowano

Fani Sylvestra Stallone byli zdenerwowani, gdy aktor opuścił kosztowną imprezę powitalną wcześniej niż planowano.

Według aceshowbiz.com, 76-letnia celebrytka została zatrudniona do udziału w wydarzeniu „Experience With Sylvester Stallone LIVE”, sponsorowanym przez firmę Experience With.

Fani rzekomo mogli jeść kolację, słuchać aktora przemawiającego na scenie i licytować podpisane przedmioty przez całe wydarzenie.

Oferowano pakiety biletów w cenie od 750 do 1250 USD, a niektóre zawierały możliwość zrobienia zdjęcia (około 12 900 i 22 000 R).

Według doniesień, kilku fanów, którzy kupili pakiet, było zdenerwowanych, gdy skończył się czas i Sly wyszedł, zanim wszyscy zrobili sobie z nim zdjęcie.

Według TMZ e-mail skierowany do niezadowolonych fanów brzmiał: „Powodem, dla którego zdjęcia nie poszły zgodnie z planem, jest to, że Pan Stallone musiał opuścić wydarzenie wcześniej niż oczekiwano i nie czuł się w 100 procentach. Nasze imprezy mogą być bardzo wymagające, musimy zawsze szanować życzenia celebrytów”.

Jednak źródło bliskie aktorowi poinformowało stronę, że kontrakt Sly’a wymagał od niego pozostania tylko przez określony czas na zdjęcia i że został znacznie dłużej, niż był wymagany.

Twierdzi się, że osoba z wewnątrz skrytykowała organizatorów wydarzeń za nadmierną sprzedaż liczby pakietów oferowanych w ograniczonym okresie czasu.

Od tego czasu firma Experience With przeniosła się na Instagram, aby przerwać milczenie rozczarowanym fanom.

Stwierdzono: „Nasze serca kierują się do klientów na końcu, którzy przegapili zdjęcie ze swoim bohaterem, gra wydarzeń jest czysta, z wyjątkiem nieoczekiwanych i to był jeden z tych momentów.

„Było wiele nieprzewidzianych okoliczności i nikt nie był winny. Zawsze musimy uszanować wolę celebryty.

„Pracujemy z klientami, których to dotyczy, i wysłaliśmy e-maile bezpośrednio do wszystkich, aby rozwiązać problem, aby wszyscy byli zadowoleni”.

Jedna z wielbicielek w komentarzach pod postem wyraziła swoje oburzenie tą sytuacją, prosząc o zwrot pieniędzy.

„Mniej czasu na publikowanie zdjęć i trochę więcej czasu na odpowiadanie na e-maile będzie świetnie, wciąż czekam na zwrot kosztów za zdjęcia” – czytamy w komentarzu.

Według The Mirror firma przyznała, że ​​około 100 fanów pozostało bez zdjęć, mimo że otrzymało tylko 60% obiecanych ujęć.

Według Experience With, skontaktowano się ze wszystkimi klientami i zaoferowano im pełny zwrot kosztów lub możliwość wzięcia udziału w kolejnym wydarzeniu z przystojniakiem „Niezniszczalni” w przyszłości.

Główny obraz: Sylvester Stallone / Free Press Journal

Źródło: https://www.entertainmentsa.co.za/2022/12/20/fans-of-sylvester-stallone-demand-a-full-refund-when-the-actor-exits-an-event-earlier-than-scheduled/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.