„FBI: International”: zapowiedź tego, co może być ostatnią sprawą Forrestera z Fly Team (ZDJĘCIA)

„FBI: International”: zapowiedź tego, co może być ostatnią sprawą Forrestera z Fly Team (ZDJĘCIA)

Czy w odcinku z 24 stycznia po raz ostatni zobaczymy Scotta Forrestera (Luke Kleintank) pracującego z Fly Team nad FBI: Międzynarodowy? Wątpimy w to, ale nadszedł właściwy czas na podjęcie decyzji dotyczącej jego przyszłości.

W końcu dwa odcinki temu Ken Dandridge (Michael Torpey) powiedział Forresterowi, że zostanie przeniesiony i ma dwa tygodnie na zakończenie spraw w Budapeszcie. Po tym, jak Forrester skonfrontował go z tym, że został wysłany po Europie za „zajętą ​​pracę, pracę analityka”, podczas gdy jego zespół narażał swoje życie, Dandridge powiedział mu: „Miałem okazję obserwować Fly Team, zespół, którym kierujesz, jako właśnie mi przypomniałeś. Są niechlujni, niezdyscyplinowani i podejmują niepotrzebne ryzyko… Winię ciebie, ich przywódcę, [for their actions]. Więc jestem tu, żeby ci powiedzieć, że rozmawiałem z zastępcą komisarza w Waszyngtonie. Zostaniesz przeniesiony do działu administracyjnego w Alabamie.

A wraz z następnym odcinkiem, „Someone She Knew”, dwa tygodnie, które Forrester miał na zakończenie, wydają się dobiegać końca. Zgodnie z linią logiczną „zespół Fly Team ściga się, by znaleźć porwanego amerykańskiego nastolatka w Austrii, gdy zegar tyka do zmiany przydziału Forrestera”. Poniższe zdjęcia przedstawiają zarówno tę sprawę, jak i kilka pełnych napięcia chwil.

Ale Forrester nie tylko akceptuje transfer. Pod koniec ostatniego odcinka „BHITW” powiedział Dandridge’owi: „Nie wychodzę. Nie odejdę bez walki”. Jesteśmy gotowi zobaczyć, jak to się stanie w „Someone She Knew”.

Przewiń w dół, aby zobaczyć zdjęcia.

FBI: Międzynarodowywtorki, 9/8c, CBS

Źródło: https://www.tvinsider.com/gallery/fbi-international-season-2-episode-11-someone-she-knew-photos/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.