Gabriel Basso: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o przełomowej gwieździe „Nocnego agenta”

Gabriel Basso: 5 rzeczy, które warto wiedzieć o przełomowej gwieździe „Nocnego agenta”Zobacz galerię

Źródło obrazu: Netflix

  • Gabriel gra Petera Sutherlanda Nocny agent.
  • Gabriel zyskał sławę dzięki swojej roli w Wielkie C.
  • Gabriel jest ojcem.

Nocny agent będzie godnym binge Netflix. Gabriela Basso występuje w nowym serialu, którego premiera zaplanowana jest na 21 marca. 28-latek gra agenta FBI, który odbiera telefon, który wciąga go w śmiertelny spisek z udziałem kreta w Białym Domu.

Gabriela Basso
Gabriel Basso na pokazie „Nocnego agenta”. (Rodin Eckenroth/Getty Images dla Netflix)

Kim więc jest Gabriel Basso? Nie są mu obce znaczące role. Jego rola w Nocny agent ma zamiar uczynić go najnowszym „tym” facetem Hollywood. Oto, co musisz wiedzieć o Gabrielu.

1. Gabriel występuje w najnowszym serialu Netflixa Nocny agent.

Gabriel gra Petera Sutherlanda, agenta FBI niskiego szczebla, który pracuje w piwnicy Białego Domu. Jest odpowiedzialny za obsługę telefonu, który nigdy nie dzwoni — dopóki nie zadzwoni. Kiedy odbiera telefon, Peter zostaje wplątany w niebezpieczny i śmiercionośny spisek, w który zaangażowanych jest kilka ważnych osób w Białym Domu. Nocny agent oparty jest na powieści ks Mateusz Quirk. Wszystkie odcinki zostaną wyemitowane 23 marca.

2. Gabriel miał swój pierwszy przełomowy moment, kiedy był dzieckiem.

Aktor zyskał sławę grając Adama Jamisona w serialu Showtime Wielkie C. Zagrał także w JJ Abramsa film Super 8. Gabriel miał również role w filmach takich jak Ledwo śmiercionośny, Cała prawda, The Królowie lataI Elegia wieśniaków.

3. Gabriel jest ojcem.

Gabriel powitał na świecie córkę w 2020 roku. Ceni sobie prywatność i nie ujawnił jej imienia. W lutym 2023 roku Gabriel udostępnił swoje zdjęcie z córką. Napisał na Instagramie: „Rzut oka na otchłań szaleństwa. Jeśli żyjesz w chaosie, twoje myślenie staje się chaotyczne i zdezorganizowane. Rzeczywiście. To jest mój ostateczny sekret pozostawania w nieludzkim napięciu i na krawędzi. Zawsze zgaduj, aby twoi wrogowie i rywale nie mieli pojęcia, jaki będzie twój następny ruch. Zawsze noś swoje gi. I zawsze miej kontrolę nad nadgarstkiem, kiedy zwracasz się do malucha”.

Gabriela Basso
Gabriel Basso w „Nocnym agencie”. (Netflix)

4. Gabriel jest artystą.

Aktor powiedział Wywiad w 2011 r. „Jestem artystą. Więc jeśli aktorstwo nie wypali, a mam nadzieję, że tak, prawdopodobnie wejdę w projektowanie graficzne lub coś w tym rodzaju”. Gabriel prezentuje swoje ręcznie rysowane ilustracje na stronie Instagram @son.sonofnone. W sierpniu 2022 roku Gabriel ujawnił, że osobiście stworzył dzieło sztuki dla Keanu Reevesajego współgwiazda w Cała prawda. „Moja sztuka oficjalnie zdobi sale legendy. Ogromne wyrazy szacunku dla tego człowieka za powierzenie mi pióra” – napisał Gabriel na Instagramie.

5. Gabriel niedawno został certyfikowanym murarzem.

Gabriel to człowiek wielu talentów. „Po solidnym tygodniu pracy zdałem egzamin Level 1. Oficjalnie jestem wallerem z certyfikatem DSWA i zajmuję się handlem. Nie jestem już po prostu klaunem, który nie służy żadnemu innemu celowi niż zabawianie. Mogę teraz układać kamienie na innych kamieniach w uporządkowany sposób. Wkrótce poziom 2” – udostępnił na Instagramie.

Kliknij, aby zasubskrybować nasz bezpłatny codzienny biuletyn HollywoodLife aby otrzymywać najgorętsze wiadomości o celebrytach.

Źródło: https://hollywoodlife.com/feature/who-is-gabriel-basso-5054513/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.