Gwiazda „The Wire” Lance Reddick umiera w wieku 60 lat z „przyczyn naturalnych” – FOX 5 DC

Gwiazda „The Wire” Lance Reddick umiera w wieku 60 lat z „przyczyn naturalnych” – FOX 5 DC

Lance Reddick bierze udział w premierze filmu Lionsgate „Angel Has Fallen” w Los Angeles w Regency Village Theatre 20 sierpnia 2019 r. W Westwood w Kalifornii. (Zdjęcie: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Zmarł Lance Reddick, znany z pracy przy filmach i programach telewizyjnych, w tym przy produkcji HBO The Wire i serii filmów John Wick. Miał 60 lat.

Według przedstawicieli Reddicka zmarł „nagle” w piątek rano z przyczyn naturalnych.

„Będzie nam bardzo brakować Lance’a” – powiedział jego agent stacji telewizyjnych FOX.

Według TMZ, który jako pierwszy podał tę wiadomość, źródła w organach ścigania poinformowały celebrytę, że ciało Reddicka zostało znalezione w jego domu Studio City w Los Angeles w piątek rano.

Reddick opublikował w czwartek wideo na swoich platformach społecznościowych, promujące czwartą część „Johna Wicka”, siedząc na kanapie ze swoimi psami.

„Na ekranie i poza nim nic dziwnego, że uwielbiam rozpieszczać moje psy” – napisał, dodając, że fani mogli kupić psie łupy „Johna Wicka”.

Wick odbywał trasę prasową związaną z filmem, w którym gra Charona. Według TMZ miał zaplanowany gościnny występ w przyszłym tygodniu w programie Kelly Clarkson.

Hołdy pojawiły się w mediach społecznościowych po wiadomości o śmierci, a filmowiec James Gunn nazwał Reddicka „niesamowicie miłym facetem i niesamowicie utalentowanym aktorem” w tweecie oraz Wendell Pierce, współgwiazda Reddicka w „The Wire”, składając hołd na Twitterze. „Człowiek wielkiej siły i łaski” on napisał. „Tak utalentowany muzyk, jak był aktorem. Uosobienie klasy”.

Reddick jest najbardziej znany z roli funkcjonariusza Departamentu Policji Baltimore, Cedrica Danielsa w “The Wire” i Phillipa Broylesa w “Fringe”.

POWIĄZANY: Wywiad z Lance Reddick o „Bosch” Amazona

„W głębi serca jestem artystą. Czuję, że jestem bardzo dobry w tym, co robię. Kiedy poszedłem do szkoły teatralnej, wiedziałem, że jestem co najmniej tak samo utalentowany jak inni studenci, ale ponieważ byłem czarnym mężczyzną i nie był ładny, wiedziałem, że będę musiał ciężko pracować, aby być najlepszym i zostać zauważonym” – powiedział Los Angeles Times w 2009 roku.

Ponadto Reddick znany jest z roli Johnny’ego Basila w “OZ”, Matthew Abaddona w “Zagubionych” i Guillermina w “Godzilla kontra Kong”.

Użyczał także głosu postaciom z gier wideo, w tym Martinowi Hatchowi w Quantum Break i Sylensowi w Horizon Zero Dawn.

Urodzony i wychowany w Baltimore Reddick był absolwentem szkoły teatralnej na Uniwersytecie Yale, który po szkole odniósł pewien sukces, występując gościnnie lub powtarzając role w CSI: Miami i Law & Order: Special Victims Unit.

Reddick pozostawił żonę Stephanie Reddick i dzieci Yvonne Nicole Reddick i Christophera Reddicka.

Darowizny ku jego pamięci można przekazywać na stronę momcares.org w Baltimore, jego rodzinnym mieście.

To jest rozwijająca się historia. Sprawdź ponownie, aby uzyskać dalsze aktualizacje. Associated Press przyczyniła się.

Źródło: https://www.fox5dc.com/news/the-wire-star-lance-reddick-dies-at-60-from-natural-causes

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.