Gwiazdy „Lucky Hank”, Bob Odenkirk i Mireille Enos, dziękują nauczycielom, którzy zmienili ich życie (WIDEO)

Gwiazdy „Lucky Hank”, Bob Odenkirk i Mireille Enos, dziękują nauczycielom, którzy zmienili ich życie (WIDEO)

Jeśli potrafisz to przeczytać, podziękuj nauczycielowi. Pytanie, któremu dokładnie nauczycielowi podziękować, zadaliśmy Bobowi Odenkirkowi i Mireille Enos, którzy występują jako małżeństwo z karierą akademicką w AMC Hanka na szczęście.

W nowej godzinnej komedii Odenkirk gra tytułowego Hanka Devereux, rozczarowanego profesora college’u, a Enos jest jego bardziej optymistyczną żoną Lily, wicedyrektorką liceum. Ale którzy prawdziwi kredowcy wywarli największy wpływ na tych aktorów?

W przypadku Odenkirka to trzej nauczyciele prowadzili zespołowo zajęcia z języka angielskiego w gimnazjum w Naperville w stanie Illinois. Zachęcali go do robienia tego, w czym był dobry. „Pozwalali mi przez cały rok wystawiać małe sztuki, które napisałem dla mojego projektu. Jeden dotyczył Abrahama Lincolna, drugi był [about] kraj Ghana, jeden był [about] pożar w Chicago. Opowiedziałem historię, pisząc sztukę i grając w niej innych studentów, i oczywiście stało się to moim życiem i moją karierą. Wtedy tak nie myślałem, po prostu wiedziałem, że uwielbiam je pisać, ćwiczyć i zakładać” — mówi aktor.

Enos opowiada, że ​​w High School for the Performing and Visual Arts w Houston w Teksasie jej klasa została przyćmiona przez utalentowaną klasę przed nimi. „Byliśmy zapomnianą klasą. Byliśmy szczupli – przyznaje. Wystarczyła jedna osoba, aby zwiększyć ich pewność siebie. „W mojej pierwszej klasie pojawiła się ta kobieta, Susie Phillips. A ona po prostu nas zgarnęła, a jej mantrą było: „Ty, w całej swojej dziwaczności, dokładnie tam, gdzie jesteś, wystarczy”. I to zmieniło moje życie”.

+ dla tych nauczycieli! Ale jeden przedmiot szkolny nie znajduje się na liście najbardziej ukochanych Odenkirka: algebra. „Ktokolwiek to zaczął, jest kretynem” — stwierdza śmiertelnie poważnie aktor. „Chciałbym poznać faceta, który zaczął zajmować się algebrą: cofnąć się w czasie i po prostu powiedzieć „czy nie mógłbyś?”

Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się więcej o obu gwiazdach w czasach szkolnych.

Hanka na szczęściePremiera serialu, niedziela, 19 marca, 9/8c, AMC, IFC, Sundance Channel i BBC America

Źródło: https://www.tvinsider.com/1085725/lucky-hank-bob-odenkirk-mireille-enos-season-1-amc/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.