Hailey Bieber i Kendall Jenner mają „Best Friend Jam” na koncercie Adele z Kim Kardashian: oglądaj

Hailey Bieber i Kendall Jenner mają „Best Friend Jam” na koncercie Adele z Kim Kardashian: oglądajZobacz galerię

Źródło obrazu: The Daily Stardust / BACKGRID

Hailey Bieber26 i Kendall Jenner27, popisali się swoją epicką przyjaźnią w Adelekoncert w Las Vegas, NV w piątek wieczorem. Do BFF dołączyła starsza siostra Kendall Kim Kardashian42, a także ich przyjaciel, fotograf Carlosa Erica Lopezai udostępnił wiele filmów na Instagramie i zdjęć z pamiętnych chwil podczas całego programu. „Love a best friend + Adele jam”, Kendall podpisał jeden z klipów, który pokazał utalentowaną artystkę śpiewającą całym sercem na scenie, gdy ona i Hailey patrzyły.

Inny klip, opublikowany przez Carlosa, pokazał piękności stojące w tłumie, gdy Adele przechodziła, śpiewając „When We Were Young”. Zauważyła ich w tłumie i lekko pomachała, gdy uśmiechali się i śpiewali razem, ciesząc się tą wymianą. Grupa śpiewała także do „Rolling in the Deep”, gdy konfetti spadło na nich w trzecim filmie.

Podczas pokazu wszystkie trzy panie były ubrane w czarne sukienki. Kendall i Kim miały włosy upięte w koki i nosiły biżuterię, w tym stylowe kolczyki, podczas gdy Hailey miała rozpuszczone włosy do brody. Kim ujawniła, że ​​to urodziny Carlosa w jednym z napisów do udostępnionych przez nią filmów.

Oprócz filmów, na niektórych zdjęciach Hailey, Kendall, Kim, Carlos i inni siedzieli w czymś, co wyglądało na limuzynę, pozując do kamery. Kim w pewnym momencie zrobiła buzię do pocałunku, a Hailey, której mąż Justin Bieber, chyba nie było tego wieczoru na koncercie, uśmiechnął się. Wszyscy wyglądali na zachwyconych wspólną zabawą.

Koncert Adele nie jest pierwszym wydarzeniem, w którym Hailey i Kendall uczestniczyli razem. Wiadomo, że obie gwiazdy mają bliską przyjaźń i często można je zobaczyć zarówno na publicznych, jak i prywatnych wycieczkach. W grudniu oboje pojechali na wakacje do Aspen w stanie Kolorado i zostali sfotografowani, gdy cieszyli się zimowym miastem, a jednocześnie wyglądali olśniewająco. Kilka miesięcy wcześniej pojawili się Doja Kot27 urodziny w czarnych strojach z prześwitującej bielizny.

Kliknij, aby zasubskrybować nasz bezpłatny codzienny biuletyn HollywoodLife aby otrzymywać najgorętsze wiadomości o celebrytach.

Źródło: https://hollywoodlife.com/2023/02/18/hailey-bieber-kendall-jenner-adele-concert-kim-kardashian-video/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.