Jennifer Garner ponownie spotyka się ze swoim „filmowym mężem” Edgarem Ramirezem – Holą

Jennifer Garner ponownie spotyka się ze swoim „filmowym mężem” Edgarem Ramirezem – Holą

Każdego dnia według FAA odbywa się ponad 45 000 lotów i 2,9 miliona pasażerów linii lotniczych, ale jakoś 50-letnia Jennifer Garner i 45-letni Edgar Ramirez wylądowali tym samym lotem. Dodając więcej do zbiegu okoliczności, siedziała tuż za nim.

Aktorzy wystąpili w filmie z 2021 roku Tak Dzień, grając matkę i ojca. Garner udostępnił ich zdjęcie podczas lotu z największymi uśmiechami na twarzy. „Kiedy wchodzisz na pokład samolotu, a twoim współlokatorem jest twój filmowy mąż” – napisała w podpisie.


Tak Dzień wystąpiła także Jenna Ortega, która zostawiła podekscytowany komentarz: „Żartujesz!!!!”

Fani byli podekscytowani, widząc ich razem i byli gotowi zobaczyć ich razem w kolejnym filmie. „Już samo to może być przygotowaniem do komedii romantycznej”, napisał jeden z użytkowników, „Czas na kontynuację!” Dodano kolejny.

Inni nie mogli zaprzeczyć, jak dobrze razem wyglądali. „Twój filmowy mąż jest gorący” – czytamy w jednym komentarzu.Ludziom zawsze podobał się pomysł, by aktorzy się spotykali. Podczas gdy wenezuelska gwiazda wydaje się być singlem, Garner był łączony z Johnem Millerem, z przerwami przez ostatnie cztery lata.

Chociaż fani mogą nigdy nie zobaczyć ich w związku poza ekranem, istnieje Tak Dzień 2 kontynuacja w przygotowaniu. Jednak wydaje się, że Ramirez nie został jeszcze potwierdzony.

W 2021 roku Garner powiedziała, że ​​„chce” zagłębić się w projekt. „Globalny zasięg Netflixa, gdy rodzina Torresów siała spustoszenie w domach na całym świecie, sprawia, że ​​nie mogę się doczekać kolejnego Day of Yes; Nie mogę się doczekać” – napisała w oświadczeniu.

Źródło: https://www.hola.com/us/celebrities/20221222340735/jennifer-garner-movie-husband-edgar-ramirez-reunite-randomly-on-plane/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.