Joan Collins, 89, błyszczy na randce z mężem Percym Gibsonem, 47, w West Hollywood: zdjęcia

Joan Collins, 89, błyszczy na randce z mężem Percym Gibsonem, 47, w West Hollywood: zdjęciaZobacz galerię

Źródło obrazu: affinitypicture / BACKGRID

Pokłoń się królowej! Joan Collins wzbudziła niemałe poruszenie wśród widzów, kiedy przybyła do Hollywood, wyglądając jak członek rodziny królewskiej, na romantyczną kolację z mężem Percy’ego Gibsona. Kultowa brytyjska aktorka, która ma 89 lat, została zauważona w popularnym miejscu Craigs w piątek wieczorem, 20 stycznia. Ubrana w obszytą futrem czarną kurtkę i plisowaną tunikę, Joan skradła światło reflektorów obok swojego 47-letniego chłopaka.

Percy Gibson i Joan Collins w West Hollywood w styczniu 2023 r. (affinitypicture / BACKGRID)

Urocza para, która jest małżeństwem od 2002 roku, z pewnością wyglądała na zakochaną podczas wycieczki. Percy trzymał rękę na plecach legendy, gdy szli chodnikami zachodniego Hollywood. Obaj również mieli na twarzach ogromne uśmiechy.

Jeśli potrzeba więcej dowodów na ich godną pozazdroszczenia relację, wystarczy spojrzeć na Instagram Joan, który jest pełen słodkich zdjęć tej pary. Udostępniła nawet zdjęcie, na którym odpoczywają w swoim basenie, aby uczcić osiągnięcie 300 000 obserwujących na platformie!

Para wyglądała na zakochaną podczas wizyty w mieście. (zdjęcie affinity / BACKGRID)

Dame Joan ostatnio przestraszyła tych zwolenników, kiedy została przetransportowana samolotem do szpitala w Monako. Aktorka jednak szybko wróciła do zdrowia po leczeniu zaciśniętego nerwu w nodze. „Ma 89 lat i wciąż chodzi w sześciocalowych szpilkach”. – powiedział przedstawiciel Joanny Strona szósta w tamtym czasie: „Ból był potworny, ale na szczęście sobie z tym poradziła i teraz jest w porządku. Jest na południu Francji i cieszy się resztą wakacji”.

The Opowieści z krypty aktorka, urodzona w 1933 roku w Paddington w Anglii, poślubiła swojego piątego i obecnego męża Percy’ego w lutym 2002 roku w Claridge’s Hotel w Londynie. Producent filmowy i telewizyjny jest o 31 lat młodszy od swojej żony. Joanna była wcześniej zamężna Maxwell Reed, Anthony Newley, Ron Kass oraz Piotra Holma. Z pięciu małżeństw Joanna została pobłogosławiona trojgiem dzieci: Tara oraz Aleksandra Newleya oraz Katiana Kass. Zarówno Tara, jak i Katyana poszły w ślady matki jako aktorki, podczas gdy Alexander, który również występuje pod pseudonimem Sacha Newleyjest powszechnie znany ze swoich portretów m.in Gore’a Vidala oraz Billy’ego Wildera.

Kliknij, aby zasubskrybować nasz bezpłatny codzienny biuletyn HollywoodLife aby otrzymywać najgorętsze wiadomości o celebrytach.

Źródło: https://hollywoodlife.com/2023/01/21/joan-collins-dinner-date-husband-hollywood-photos/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.