Karnawałowy rząd

Karnawałowy rząd

(Jan Thijs / Amazon)

Sieć: Amazonka.
odcinki: Dwie godziny).
Pory roku: 18.

Daty programów telewizyjnych: 30 sierpnia 2019 — 17 marca 2023.
Stan serii: Zakończone.

Wykonawcy obejmują: Orlando Bloom, Cara Delevingne, David Gyasi, Karla Crome, Indira Varma, Tamzin Merchant, Arty Froushan, Waj Ali, Maeve Dermody, Andrew Gower, Jamie Harris, Jared Harris, Anna Rust, Tracey Wilkinson, Alice Krige, James Beaumont, Caroline Ford , Jim High, Mark Lewis Jones, Simon McBurney i Scott Reid.

Opis programu telewizyjnego:
Twórcy René Echevarria i Travis Beacham, The Karnawałowy rząd Program telewizyjny to dramat fantasy osadzony w wiktoriańskim świecie. Tam Fae i ludzie żyją obok siebie, ale nie tak spokojnie.

Dawno, dawno temu Tirnanoc był domem Fae — wróżek, faunów, trolli, centaurów — stworzeń, które uważamy za mitologiczne. Ale ludzkość sprowadziła wojnę do swojego królestwa, więc wróżki szukały schronienia w Burgue.

Teraz, próbując zakończyć ponurą egzystencję na Carnival Row, wróżki są maltretowane, wykorzystywane i traktowane jak zwierzęta. Istnieje wielkie napięcie między nimi a nietolerancyjnymi ludźmi, ale sytuacja pogarsza się, gdy seria morderstw uderza w Row.

Jako ludzki detektyw inspektor Rycroft Philostrate (Bloom) wie, że ta sprawa jest najbardziej krytyczna, nad jaką kiedykolwiek pracował. W przeciwieństwie do wielu swoich kolegów, Philo ma współczucie dla wróżek i stara się traktować je tak, jak każdą inną osobę.

Pewnego razu Philo zakochał się w faerie o imieniu Vignette Stonemoss (Delevingne), ale rozdzieliła ich wojna. Teraz, gdy ona również jest uchodźcą w Burgue, na nowo rozpalają swój romans, pomimo ryzyka, że ​​staną się celem. Co więcej — Vignette skrywa tajemnicę, która może zagrozić wszystkim.

Fae są pogardzane przez ludzi i nie wolno im żyć, kochać ani latać. Gdy ciemność spowija Burgue, Philo i Vignette muszą utrzymać płomień nadziei przy życiu.

Finał serii:
Odcinek 18 — Karnawałowa awantura
Sprawiedliwość później przez pokój, czy teraz przez krew?
Pierwsza emisja: 17 marca 2023 r.

Co myślisz? Czy lubisz Karnawałowy rząd Serial telewizyjny? Czy ten program telewizyjny Prime Video powinien się zakończyć lub zostać przedłużony na trzeci sezon?

Źródło: https://tvseriesfinale.com/tv-show/carnival-row/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.