Keke Palmer ujawnia, że ​​jest w ciąży w monologu „Saturday Night Live” (WIDEO)

Keke Palmer ujawnia, że ​​jest w ciąży w monologu „Saturday Night Live” (WIDEO)

A Sobotni wieczór na żywo monolog otwierający to czas, w którym prowadzący opowiada kilka dowcipów, ogłasza muzycznego gościa tego odcinka, może włącza nadchodzący film lub program telewizyjny, aw przypadku Keke Palmer ujawnia brzuszek!

The Nie aktorka ogłosiła, że ​​jest w ciąży, otwierając odcinek SNL w sobotę 3 grudnia.

W połowie monologu Palmer odniosła się do internetowych plotek o jej ciąży. „A ja chcę wyprostować sprawę. Jestem!” powiedziała, rozpinając marynarkę, odsłaniając brzuch, podczas gdy publiczność wiwatowała.

Według Ludzieojcem nadchodzącego pakietu radości Palmer jest Darius Jackson, chłopak aktorki.

„Starałem się tak bardzo, aby utrzymać to na niskim poziomie, ponieważ mam wiele rzeczy, które się dzieją” – dodała Palmer w swoim monologu. „Ludzie podchodzili do mnie i mówili: „Gratulacje!” Mówię: „Ciii, możecie przestać? Mam na linii sponsorowanie alkoholu. Niech czek zostanie spłacony, a potem możemy przejść do tego cholernego baby shower!’”

The Królowe Krzyku ałun zauważył również, jak niektórzy ludzie myślą, że to dziwne, że jest w ciąży, biorąc pod uwagę, że znali ją jako dziecięcą gwiazdę. (Palmer dał przełomowy występ w filmie z 2006 roku Akeelah i pszczołana przykład.)

„Chcę tylko powiedzieć, spójrz, mam 29 lat, jestem dorosły, OK?” powiedziała. „Uprawiam seks, mam dom, szturmowałem Kapitol 6 stycznia – wiesz, rzeczy, które robią dorośli. Żartuję. Wszyscy wiecie, że jestem tą samą osobą, którą zawsze byłem i jestem z tego dumny. Prawdę mówiąc, kiedy po raz pierwszy zająłem się komedią i marzyłem o staniu na tej scenie, zadałem sobie pytanie: Keke, kim będziesz? Czy będziesz jak Maya Rudolph, Eddie Murphy, Kristen Wiig? A teraz, kiedy tu jestem, mogę ci dokładnie powiedzieć, kim jestem. Kochanie, jestem Keke Palmer.

Źródło: https://www.tvinsider.com/1072269/keke-palmer-pregnant-saturday-night-live-monologue/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.