Kelly Rowland Rocks Bikini Top z synem Titanem, 8 lat, i mężem Timem Weatherspoonem w KCAs: zdjęcia

Kelly Rowland Rocks Bikini Top z synem Titanem, 8 lat, i mężem Timem Weatherspoonem w KCAs: zdjęciaZobacz galerię

Źródło zdjęcia: Casey Flanigan/imageSPACE/Shutterstock

Kelly Rowland znał zadanie podczas rozdania nagród Kids Choice Awards 2023 w sobotę, 4 marca w Los Angeles. Były Dziecko przeznaczenia członek, 42, zabrała ze sobą swoją wspaniałą rodzinę na coroczny festiwal śluzu i wyglądała przy tym absolutnie oszałamiająco! Zadanie wykonane! Kelly założyła biały krótki top i podarte dżinsy na czerwonym dywanie razem ze swoim synem, tytan8, i jej mąż, Tima Weatherspoona. Idealna para ma również 2-letniego syna, Noektóry nie był obecny.

Kelly Rowland (z prawej) z mężem Timem Weatherspoonem i synem Titanem na gali Kids Choice Awards 2023. (Casey Flanigan/imageSPACE/Shutterstock)

Jurorka „X-Factor” przybyła do Microsoft Theatre, kołysząc swoim świeżym zespołem jak prawdziwa artystka światowej klasy. Z jej charakterystycznym kruczym lokiem w krótkim bobie, Kelly pozwoliła, aby jej naturalne piękno znalazło się w centrum uwagi. A jej dwa bezcenne akcesoria, Tytan i Tim, wyglądały równie szykownie i szykownie.

Gospodarzem 36. dorocznej ceremonii rozdania nagród Nickelodeon Kids’ Choice był były gracz NFL i prezenter telewizyjny Nate’a Burlesona i kochana w mediach społecznościowych Charli D’Amelio. Charli miała nawet swojego chłopaka Landona Barkera zatrzymać się, aby okazać jej wsparcie w tę wielką noc. A w nocy specjalne wyróżnienie przypadło zarówno „Królowi Komedii”, Adam Sandler, który został potraktowany królewskim śluzem, oraz fikcyjna postać superbohatera z „Transformers”, Optimus Prime. Nagrodę robota/ciężarówki wręczył im Pete Davidson, Dominique Fishback i Anthony Ramosobsada nadchodzącego filmu Transformers: Bunt bestii.

Tymczasem Kelly niedawno otworzyła się na temat rodzicielstwa swoich dwóch synów. „Moją ulubioną częścią bycia mamą dla chłopców jest to, że jesteś ich pierwszym pomysłem na związek, wiesz co mam na myśli? Uwielbiam słyszeć, jak Tytan mówi: „Mamo! Mamusia!’ też, tylko moje uściski i pocałunki. To niesamowite” – powiedziała Ludzie. Podzieliła się też swoimi przemyśleniami na temat posiadania dziewczynki. „Jestem pewna, że ​​mój mąż pokochałby dziewczynę. Ale jest teraz taki szczęśliwy ze swoimi chłopcami i tylko to się dla mnie liczy” – wyjaśniła. “Nie wiem. Bardzo chciałbym mieć córkę, ale teraz naprawdę kocham być mamą chłopca. Jest naprawdę fajnie.”

Kliknij, aby zasubskrybować nasz bezpłatny codzienny biuletyn HollywoodLife aby otrzymywać najgorętsze wiadomości o celebrytach.

Źródło: https://hollywoodlife.com/2023/03/05/kelly-rowland-bikini-top-son-husband-kids-choice-awards-photos/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.