Kendall Jenner „lubi” Bad Bunny; ich ostatnia podwójna randka – Hola

Kendall Jenner „lubi” Bad Bunny;  ich ostatnia podwójna randka – Hola

Kendall Jenner i Bad Bunny są coraz bliżej. Po pojawieniu się na pierwszych stronach gazet w zeszłym tygodniu z plotkami o klubowym romansie, zostali zauważeni na czymś, co wyglądało na podwójną randkę z Justin I Hailey Bieber.

Nowy romans pojawia się po tym, jak Kendall i Devin Booker ogłosili koniec związku po ponad półtorarocznej randce. Źródło powiedziało niedawno PEOPLE, że „spędzają razem czas”.

©GrosbyGroup
Kendall Jenner opuszcza restaurację


– poinformowało inne źródło. Kendall i Bad Bunnty, którego prawdziwe nazwisko to Benito Antonio Martinez Ocasio, zostali przedstawieni przez przyjaciela i wszystko jest „niedawne”. Zauważyli, że Bad Bunny niedawno kupił dom w Los Angeles i przeprowadził się.

„Ona go lubi i dobrze się bawi” – ​​kontynuuje źródło. „On różni się od facetów, z którymi spotykała się w przeszłości. Jest bardzo czarujący.


Podwójna randka

Zdjęcia pokazały Kendalla i Benito opuszczających restaurację Wally’s w Beverly Hills. Według GrosbyGroup, model przybył jako pierwszy około 20:30, a portorykański piosenkarz pojawił się o 20:42, silnie strzeżony przez ochronę, która próbowała go zablokować parasolem.

zły króliczek©GrosbyGroup
Zły Króliczek opuszcza restauracjęHailey przyjechała około 20:45, a Justin przyjechał osobno sprinterską furgonetką o 21:57. Małżeństwo opuściło Wally’s tylnym wyjściem jako pierwsze o 22:16.

Nowe płomienie z pewnością miały wyjść oddzielnie z przeciwnych stron restauracji. Benito wyszedł z tyłu o 23:00, a Kendall z przodu o 23:06.

Jak informowaliśmy wcześniej, konto celebrytów DeuxMo przekazało tę wiadomość. „Ta samotna, słynna siostra modelka była wczoraj widziana grająca w hokeja na migdałki z Bad Bunny w prywatnym klubie w Los Angeles” – czytamy w ich ślepej pozycji.

Konto później potwierdziło plotki w podcaście. „Więc ujawniam, że to Kendall Jenner i Bad Bunny, mam na miejscu świadków, którzy widzieli ją w klubie” – powiedziała.

Zapisz się do naszego newslettera, aby pozostać w kontakcie ze swoją kulturą. Otrzymuj najświeższe informacje o ulubionych celebrytach, członkach rodziny królewskiej oraz najlepsze wiadomości o urodzie, modzie i stylu życia prosto do Twojej skrzynki odbiorczej!

Źródło: https://www.hola.com/us/celebrities/20230221342914/kendall-jenner-likes-bad-bunny-double-date-hailey-justin-biebe/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.