Kendall Jenner udowadnia, że ​​nie zrobiła zdjęć w bikini w Photoshopie: „Długie palce A**”

Kendall Jenner udowadnia, że ​​nie zrobiła zdjęć w bikini w Photoshopie: „Długie palce A**”Zobacz galerię

Źródło obrazu: MEGA

Kendall Jenner została oskarżona o przeróbkę zdjęć w ostatnim poście na swoim Instagramie, ponieważ jej palce na kilku udostępnionych przez nią zdjęciach wyglądały na bardzo długie. Jednak jej przyjaciółka, Hailey Bieber, zamieściła 15 lutego na swojej historii na Instagramie, aby odciąć się od oskarżeń. Hailey opublikowała nagranie na żywo, na którym Kendall trzyma rękę w powietrzu, aby udowodnić, że jej palce zawsze wyglądają w ten sposób. „Miałem długie ręce i palce” — napisała Hailey w filmie wraz z kilkoma emotikonami obcych.

W tle klipu można usłyszeć panią Bieber mówiącą: „Spójrz, jak dziwnie wygląda jej ręka normalnie! To jest na żywo. Nagranie ręki na żywo”. W międzyczasie Kendall wygina palce, aby pokazać, jak długo może sprawić, by wyglądały w czasie rzeczywistym. Weźcie to hejterzy!

W oryginalnym poście Kendall z 11 lutego pozuje przy basenie i na plaży w dwóch różnych strojach kąpielowych. Można ją również zobaczyć na dwóch zdjęciach w przepięknej czerwono-pomarańczowej sukience na plaży. Jednak zdjęcie, o którym fani mówili najwięcej, przedstawiało modelkę w malusieńkim czarnym bikini. Na zdjęciu klęczy, odwrócona plecami do aparatu, z wyciągniętą dłonią w kierunku ziemi i wyciągniętymi palcami.

Po tym, jak oskarżenia o photoshopa stały się wirusowe na TikToku, fani zalali sekcję komentarzy posta Kendall, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat jej ręki. „Czy wszystko w porządku z twoją ręką?” jeden z komentatorów napisał, a inny dodał: „Bruh, dlaczego jej ręka jest taka długa”. Kilka osób porównało również Kendall do kosmity, a komentarze nazywają ją ET. Na szczęście wydaje się, że ma dobre poczucie humoru, gdy śmiała się w filmie z odpowiedzią Hailey.

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy Kendall lub jeden z członków jej rodziny został oskarżony o photoshop. Słynne siostry nie zawsze odpowiadają na oskarżenia, ale w tym przypadku Hailey była w stanie wykonać brudną robotę!

Kliknij, aby zasubskrybować nasz bezpłatny codzienny biuletyn HollywoodLife aby otrzymywać najgorętsze wiadomości o celebrytach.

Źródło: https://hollywoodlife.com/2023/02/16/kendall-jenner-fingers-photoshop-response-hands-video/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.