Klasa ’09: Seria thrillerów FBI z datą premiery w Hulu

Klasa ’09: Seria thrillerów FBI z datą premiery w Hulu

klasa ’09 ma datę premiery. Seria thrillerów FBI z Brianem Tyree Henrym i Kate Marą w rolach głównych pojawi się na Hulu w maju. W serialu występują także Sepideh Moafi, Brian J. Smith, Jon Jon Briones, Brooke Smith, Jake McDorman i Rosalind Eleazar.

Stworzony przez Toma Roba Smitha, klasa ’09 serial podąża za klasą agentów, którzy zajmują się zmianami w systemie sądownictwa karnego, gdy sztuczna inteligencja zmienia rzeczy. W limitowanej serii zaplanowano osiem odcinków.

Hulu ujawniło więcej o nowej serii w komunikacie prasowym.

Premiera FX’s Class of ’09, limitowanej serii thrillerów z udziałem Briana Tyree i Kate Mara od Toma Roba Smitha środa, 10 maja wyłącznie na Hulu. Premiera obejmie dwa pierwsze odcinki ośmioodcinkowego serialu, z nowym odcinkiem co tydzień. Klasa ’09 będzie dostępna w Star+ w Ameryce Łacińskiej i Disney+ pod szyldem Star na wszystkich innych terytoriach.

Class of ’09 to limitowana seria trzymająca w napięciu, opowiadająca o grupie agentów FBI, których akcja toczy się w trzech różnych momentach w czasie, którzy zmagają się z ogromnymi zmianami w amerykańskim systemie sądownictwa karnego zmienianym przez sztuczną inteligencję. Obejmujący wiele dziesięcioleci i opowiadany w przeplatających się liniach czasowych serial bada naturę sprawiedliwości, człowieczeństwa i wyborów, których dokonujemy, które ostatecznie definiują nasze życie i dziedzictwo.

W serialu występują Brian Tyree Henry jako „Tayo”, jeden z najbardziej niekonwencjonalnych agentów, którzy kiedykolwiek dołączyli do Biura, oraz Kate Mara jako „Poeta”, jeden z odnoszących największe sukcesy tajnych agentów wszechczasów. Sepideh Moafi („Hour”), Brian J. Smith („Lennix”), Jon Jon Briones („Gabriel”), Brooke Smith („Drew”), Jake McDorman („Murphy”) i Rosalind Eleazar („Vivienne”) uzupełnić obsadę.

Class of ’09 został stworzony i wyprodukowany przez Toma Roba Smitha. Producentami wykonawczymi są także Nina Jacobson, Brad Simpson, Zanne Devine, Jessica Levin i Joe Robert Cole. Serial jest produkowany przez FX Productions.

Zobacz plakat dot klasa ’09 Program telewizyjny poniżej.

Klasa programu telewizyjnego z 2009 roku w FX na Hulu: anulowana czy odnowiona?

Co myślisz? Czy planujesz sprawdzić ten nowy thriller FX na Hulu w maju?

Sprawdź nasze arkusze stanu aby śledzić nowe odbiory, odnowienia i anulowania seriali telewizyjnych. Możesz znaleźć listy odwołanych koncertów Tutaj.

Źródło: https://tvseriesfinale.com/tv-show/class-of-09-fbi-thriller-series-gets-premiere-date-on-hulu/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.