„Król kobiet” jest teraz przesyłany strumieniowo — gdzie i jak oglądać film Violi Davis

„Król kobiet” jest teraz przesyłany strumieniowo — gdzie i jak oglądać film Violi Davis

Szukasz idealnego filmu na wieczór filmowy? Viola Davis’ Kobieta Król może idealnie pasować do następnego oglądania w domu. Film przedstawia niezwykłą historię Agojie, złożonej wyłącznie z kobiet jednostki wojowników, która chroniła afrykańskie królestwo Dahomej w XIX wieku.

Film pojawił się w usłudze wideo na żądanie we wtorek, 22 listopada, tuż przed Świętem Dziękczynienia, dając widzom szansę obejrzenia filmu w gronie rodziny i przyjaciół. Historia, zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opowiada o emocjonalnej podróży generał Nanisca (Viola Davis), która inspiruje króla do walki z wrogami, którzy są zdeterminowani, by naruszyć ich honor i zniszczyć ich styl życia. Kobieta Król stara się udowodnić, że są rzeczy, o które warto walczyć.

Jak więc samemu dostroić się do filmu? Film Sony Pictures, który był wyświetlany w kinach od 16 września, jest teraz dostępny za 19,99 USD na wielu platformach streamingowych, w tym Prime Video i innych platformach streamingowych:

Gdzie streamować „Król kobiet”

(Źródło: TriStar Pictures / Dzięki uprzejmości Everett)

Reżyseria: Gina Prince-Bythewood, Kobieta Król został napisany na ekran przez Danę Stevens i jest oparty na opowiadaniu, które napisała z Marią Bello. Wraz z Davisem w filmie występuje gwiazdorska obsada, w skład której wchodzą między innymi John Boyega, Lashana Lynch i Thiso Mbedu. Kobieta Król został wyprodukowany przez Petera McAleese i Tshepiso Chikapa Phiri. W międzyczasie Davis, Bello, Cathy Schulman i Julius Tennon byli producentami. Koproducentami filmu byli Dale Butler i Jayson de Rosner.

Nie przegap tego; złapać Kobieta Król jeden z wyżej wymienionych sposobów i bądź na bieżąco z informacjami o sposobach przesyłania strumieniowego innych nowych filmów w telewizji.

Źródło: https://www.tvinsider.com/1070793/watch-the-woman-king-stream/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.