Król Tulsy: sezon drugi? — Czy serial telewizyjny Paramount + został już anulowany lub odnowiony?

Król Tulsy: sezon drugi?  — Czy serial telewizyjny Paramount + został już anulowany lub odnowiony?

(Zdjęcie: Frank Ockenfels/Paramount+)

Zegarek sępa

The Television Vulture ogląda program telewizyjny Tulsa King w Paramount+Ten capo buduje nową rodzinę z dala od rodzinnego miasta. Czy widzowie będą chcieli śledzić? Zawiera Król Tulsy Program telewizyjny został odwołany lub przedłużony na drugi sezon w Paramount +? Sęp telewizyjny ogląda wszystkie najnowsze wiadomości o anulowaniu i odnowieniu, więc ta strona jest miejscem do śledzenia statusu Król Tulsy, drugi sezon. Dodaj go do zakładek lub zasubskrybuj najnowsze aktualizacje. Pamiętaj, sęp telewizyjny ogląda twoje programy. Czy jesteś?

O czym jest ten program telewizyjny?

Serial kryminalny przesyłany strumieniowo w usłudze subskrypcji Paramount +, The Król Tulsy Gwiazdy serialu telewizyjnego Sylvester Stallone, Andrea Savage, Martin Starr, Jay Will, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, AC Peterson i Annabella Sciorra z Garrettem Hedlundem i Daną Delany. Historia opowiada o Dwightu „Generale” Manfredim (Stallone), nowojorskim capo mafii, który właśnie wyszedł z więzienia po 25 latach. Następnie zostaje bezceremonialnie wygnany przez swojego szefa, aby założyć sklep w Tulsa w stanie Oklahoma. Zdając sobie sprawę, że jego mafijna rodzina może nie mieć na uwadze jego dobra, generał powoli buduje „załogę” z grupy nieprawdopodobnych postaci z nowego miejsca. Pracuje nad stworzeniem nowego przestępczego imperium w miejscu, które dla niego równie dobrze mogłoby być inną planetą.

Ujęcie Telly’ego

O ile nie zdecydują się na nagłaśnianie oglądalności, trudno przewidzieć, czy Paramount+ anuluje, czy przedłuży Król Tulsy na sezon drugi. Biorąc pod uwagę, że w tej serii występuje Stallone i została stworzona przez Yellowstone Taylor Sheridan, myślę, że jest na to bardzo duża szansa Król Tulsy zostanie odnowiony. Biorąc pod uwagę talent, który za tym stoi, seria mogła po cichu otrzymać zamówienie na dwa sezony zaraz po wyjęciu z bramy. Będę mieć uszy otwarte i wypatrywać wiadomości, i będę aktualizować tę stronę o przełomowe wydarzenia. Subskrybuj bezpłatne alerty dot Król Tulsy wiadomości o anulowaniu lub odnowieniu.

Aktualizacja z 22.12.2012: Król Tulsy został przedłużony na drugi sezon przez Paramount +.

Król Tulsy Linki powiązane z anulowaniem i odnowieniem

Co myślisz? Cieszysz się, że Król Tulsy Telewizja została przedłużona na drugi sezon? Jak byś się czuł, gdyby zamiast tego Paramount + anulował ten serial telewizyjny?

Sprawdź nasze arkusze stanu aby śledzić nowe odbiory, odnowienia i anulowania seriali telewizyjnych. Możesz znaleźć listy odwołanych koncertów tutaj.

Źródło: https://tvseriesfinale.com/tv-show/tulsa-king-season-two-has-the-paramount-tv-series-been-cancelled-or-renewed-yet/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.