Lance Reddick nie żyje: gwiazdy oddają hołd gwieździe „The Wire” i „Bosch”.

Lance Reddick nie żyje: gwiazdy oddają hołd gwieździe „The Wire” i „Bosch”.

Lance Reddick, gwiazda swojej roli w przebojowym serialu Drut oraz popularna seria filmów akcji Johna Wickazmarł w wieku 60 lat.

Jak podaje TMZ, aktor został znaleziony w swoim domu w Studio City w piątek, 17 marca, około godziny 9:30.

Reddick był w trakcie trasy prasowej promującej najnowszy film Johna Wicka 4, w którym ponownie wcielił się w rolę Charona, aw przyszłym tygodniu miał wystąpić gościnnie w programie Kelly Clarkson.

HBO / Dzięki uprzejmości: Everett Collection

Keanu Reeves i kaskader Chad Stahelski opublikowali oświadczenie dla Variety, w którym opłakują stratę swojego kolegi Johna Wicka członek obsady, pisząc: „Jesteśmy głęboko zasmuceni i załamani utratą naszego ukochanego przyjaciela i kolegi Lance’a Reddicka. Był wytrawnym profesjonalistą i przyjemnością było z nim pracować. Nasza miłość i modlitwy są z jego żoną Stephanie, jego dziećmi, rodziną i przyjaciółmi. Film dedykujemy Jego kochającej pamięci. Będzie nam go bardzo brakowało”.

Na zewnątrz Johna Wicka, Oz Ałun jest najbardziej znany z roli fikcyjnego funkcjonariusza policji z Baltimore, Cedricka Danielsa, w przebojowym serialu HBO Drutpojawiające się we wszystkich pięciu sezonach.

„Człowiek wielkiej siły i łaski”, kolego Drut absolwent Wendell Pierce napisał w Internecie. „Tak utalentowany muzyk, jak był aktorem. Uosobienie klasy. Nagły, nieoczekiwany, ostry, bolesny smutek dla naszej artystycznej rodziny. Niewyobrażalne cierpienie dla jego rodziny i bliskich. Boże mój przyjacielu. Odcisnęłaś tutaj swoje piętno. ROZERWAĆ”

Znany jest z innych prac telewizyjnych, m.in Grzywka, Zaginiony, Castlevania, Resident EvilI Boscha, gdzie grał radnego miasta Los Angeles, Irvina Irvinga. Ma na swoim koncie również kilka występów na dużym ekranie w filmach takich jak Godzilla kontra Kong I Anioł upadł.

Lance miał również kilka nadchodzących projektów w pracach. Przedstawia greckiego boga Zeusa w nadchodzącej serii Disney + Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy.

Urodzony i wychowany w Baltimore, Lance ukończył studia muzyczne na Uniwersytecie w Rochester i uzyskał tytuł magistra na Yale. Kiedy początkowo brał udział w przesłuchaniach do ról Bubbles i Bunk Moreland w Drutzostał obsadzony jako Daniels, ustanawiając swoje trzy największe role telewizyjne jako dowódca policji.

W 2008 roku został obsadzony jako szef wydziału FBI badającego zjawiska paranormalne, Phillip Broyles, w Grzywka obok kolegi Oz absolwent Kirk Acevedo i Zaginiony współtwórca JJ Abrams, gdzie również wielokrotnie się pojawiał.

W 2014 roku został obsadzony jako szef policji wydał radnego Boscha.

Lance był również znany z pracy nad grami wideo w tytułach takich jak 2017 Horyzont zero świtu.

Aktor pozostawił żonę Stephanie Reddick i dzieci, Yvonne Nicole Reddick i Christophera Reddicka.

Sprawdź kilka hołdów poniżej.

Źródło: https://www.tvinsider.com/1085726/lance-reddick-dead-the-wire-bosch-john-wick/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.