Mąż Britney Spears, Sam Asghari, słodko śpiewa jej w jej 41. urodziny: „Wszystkiego najlepszego, drogie dziecko”

Mąż Britney Spears, Sam Asghari, słodko śpiewa jej w jej 41. urodziny: „Wszystkiego najlepszego, drogie dziecko”Zobacz galerię

Źródło zdjęcia: @ParisaMichelle / SplashNews.com

Niech jedzą tort – to jest tort urodzinowy! Britney Spears pojawiła się na Instagramie 2 grudnia, aby świętować swoje 41. urodziny, podczas gdy jej mąż Sama Asghariego, 28, zaśpiewała jej wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. „Mój mąż mnie zaskoczył !!! Jestem chory na grypę, a on zszedł na dół… był cholernie gładki!!!! Kocham cię !!!! To pan i pani Asghari !!!”, twórca hitu podpisał urocze wideo. W klipie widać, jak Sam kładzie świeczki na białym torcie urodzinowym, podczas gdy różowy tort miał w tle butelkę szampana.

Na kilka godzin przed udostępnieniem filmu Sam w swojej historii na Instagramie pokazał, że kupuje tort urodzinowy dla Britney. „Dziękuję @sweetladyjanebakeries” – podpisał post wraz z emoji ciasta. Wielu fanów Britney Army podjęło się komentarzy, aby wyrazić zaniepokojenie 41-latką, ponieważ przez cały dzień nie wspomniała o swoich urodzinach po tym, jak opublikowała pozornie dziwaczne posty zaledwie kilka godzin wcześniej. „Soooooo, nie ma jej w swoim własnym urodzinowym filmie?”, Napisał jeden z obserwujących, a inny dodał: „Ten głos nie brzmi jak Britney”. Jednak piosenkarka „Hold Me Closer” zauważyła, że ​​jest „chora na grypę” w swoim podpisie, jak wspomniano powyżej.

Post Brit pojawia się zaledwie dwie godziny po tym, jak udostępniła zdjęcie swojej siostry, Jamie Lynn Spears, 31, wraz z dziwnym podpisem, biorąc pod uwagę, że siostry od dawna toczą spór. „To mój dzień urodzin, ale jesteś moim sercem, więc myślę o tobie… gratulacje za bycie tak odważnym, inspirującym i pokazanie odwagi i chwały w swoim programie !!! Nie jesteś sama… jeśli ktoś wie, jakie to uczucie… Rozumiem. Moja młodsza siostrzyczka!!! Kocham Cię!!!” – napisała mama dwójki dzieci. JL miał na zdjęciu kwiecistą bluzkę i szorty w stokrotki, grając na gitarze.

Britney
Mąż Britney Spears, Sam Asghari, złożył jej życzenia z okazji 41. urodzin 2 grudnia. (@ParisaMichelle / SplashNews.com)

Oczywiście 41,6 miliona obserwujących Britney było zszokowanych tym postem, biorąc pod uwagę, że blond bomba mówiła publicznie o jej związku z JL. “Naprawdę? W twoje urodziny mamy zdjęcia twojego małżeństwa i siostry? Co z tobą? Jak ci minął dzień?? Jak się czujesz ??”, napisał jeden z wielbicieli, a inny dodał: „Czy tylko ja jestem zdezorientowany?” Jednak osobny fan wziął się za komentarz, aby stanąć w obronie Britney. „Britney zasługuje na prawo do zmiany zdania. Rodzina to rodzina, a prawda jest taka, że ​​nikt z nas nie ma prawa nadzorować tego, jak radzi sobie z traumami z przeszłości, niezależnie od tego, czy wygląda to na złość i zranienie, czy wsparcie i przebaczenie” – skomentował fan.

Pomimo mylących postów dla Armii Britney, niektóre gwiazdy postanowiły skupić się na urodzinach ikony popu, w tym jej wieloletni przyjaciel Paris Hilton, 41. Osobowość medialna pojawiła się na Instagramie 2 grudnia, aby udostępnić pełen miłości film urodzinowy dla Britney. „Wszystkiego najlepszego @BritneySpears! Tyle magicznych wspomnień z Wami po ponad dwóch dekadach przyjaźni! Dziękuję za bycie tak niesamowitym przyjacielem z najpiękniejszą duszą. Zasługujesz na całe szczęście na świecie!”, napisał DJ. Niektóre treści w poście zawierały wideo ze ślubu Britney, stare zdjęcie dwóch piękności w klubie oraz kilka retrospekcji z Britney i Paris.

Źródło: https://hollywoodlife.com/2022/12/02/britney-spears-41st-birthday-husband-sam-asghari-video/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.