Melissa Joan Hart mówi, że ponowne uruchomienie „Clarissa” utknęło w martwym punkcie: „To nie był mój ulubiony sposób”

Melissa Joan Hart mówi, że ponowne uruchomienie „Clarissa” utknęło w martwym punkcie: „To nie był mój ulubiony sposób”

Millenialsi nigdy nie widzieli oświadczyn Nickelodeon Clarissa wyjaśnia wszystko restart, ale Melissa Joan Hart i tak nie była największą fanką fabuły projektu.

„Wydaje mi się, że Clarissa jest rozwiedziona i przeprowadza się do Kalifornii z dwójką dzieci i mieszka na plaży w Kalifornii ze swoją ciotką” – powiedział Hart. Wtajemniczony w niedawnym wywiadzie. „Więc nie wiem. To nie było moje ulubione wejście.

Hart, lat 46, grał tytułowego nastolatka Clarissa wyjaśnia wszystko przez pięć sezonów serialu Nick w latach 1991-1994, zanim zagrał w serialu ABC Sabrina, nastoletnia czarownica oraz komedia ABC Family Melisa i Joey.

Marka Malabrigo/Nickelodeon

W 2018 roku Nickelodeon był na wczesnym etapie a Clarissa wyjaśnia wszystko restart, a Hart jest producentem wykonawczym projektu wraz z twórcą serialu Mitchellem Kriegmanem, według Reporter z Hollywood. Ale cztery lata później Hart ujawnił, że projekt nie posuwa się naprzód.

„Nickelodeon ma nowego prezydenta i w pewnym sensie zdusili całą sprawę”, powiedziała wówczas, za Ludzie. „Więc to było faktycznie w pracach i tak, po prostu zniknęło. Wykonanie kontraktów zajęło rok, co było najtrudniejszą częścią, a potem po prostu się skończyło. Więc nie sądzę [it will happen]”.

W niej Wtajemniczony wywiadzie, Hart powiedziała, że ​​pomyślała, że ​​ponowne uruchomienie będzie „więcej zabawy”. Klarysa niż restartować Sabrina. „Oczywiście, cokolwiek powiem, wkurzę połowę ludzi” – powiedziała.

„Czuję się jak Sabrina bardzo ładnie zakończyło się jej odjazdem na motocyklu z Harveyem [Nate Richert]” dodał Hart, odnosząc się Sabrina, nastoletnia czarownicaFinał z 2003 roku. „Myślę, że zakończenie na Sabrina był tak ikoniczny, że nie chcę wracać i próbować odtworzyć tego i mieć inne dobre zakończenie.

Jednak od zeszłego roku Hart nadal prowadziła interesy z Nickelodeon: udzieliła głosu Becca Chang, powracającej postaci w serialu animowanym Casagrandowie.

Źródło: https://www.tvinsider.com/1085824/melissa-joan-hart-clarissa-explains-it-all-reboot-plot/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.