Milion małych rzeczy – upuszczenie mikrofonu – recenzja

Milion małych rzeczy – upuszczenie mikrofonu – recenzja

Jest nowy członek zespołu Milion małych rzeczy rodzina – Javier Chad Mendez. Imię, które honoruje zmarłego brata Maggie i tatę Gary’ego, który zmarł w premierze sezonu 5. W tym odcinku dużo się działo, więc przejdźmy do konkretów.

Katarzyny i Grety – Katherine obmyśla urodzinową niespodziankę dla Grety, w tym wycieczkę do wspomnień z lat szkolnych i zepsuty samochód. To wszystko prowadzi ich na plażę, gdzie Greta zaprosiła Katherine na powrót do domu, ale tym razem jest to o wiele szczęśliwsze zakończenie. Katherine oświadcza się Grecie, a ona mówi tak! Czy ta dwójka pójdzie gładko? Nadal nie wydają mi się całkowicie na tej samej stronie.

Eddie – Pomagając Romeowi złożyć stare łóżeczko Charliego dla nowego dziecka, Eddie wyraża swoją złość z powodu przeprowadzki Delilah na stałe do Francji, przez co stracił życie swojej córki. Rome naciska na Eddiego, by powiedział jej, co czuje, i pod koniec odcinka próbuje nawiązać połączenie FaceTime, ale Delilah radośnie ogłasza, że ​​jej stary dom został sprzedany, więc nie ma szans. Myślę, że Eddie może wybrać się na wycieczkę do Francji, a może spróbuje walczyć o wspólną opiekę, skoro jest już trzeźwy.

Rzym i Regina – Chociaż jej intencje są dobre, czuję, że Regina przesadza i próbuje zmusić Dustina do umieszczenia córki w rodzinie zastępczej. Na początku odmawia, ale po zobaczeniu Reginy z Tyrellem (który złożył niespodziewaną wizytę w domu), zgadza się to zrobić. Ale Val podsłuchuje i proponuje, że pozwoli im zostać u niej w wolnym pokoju.

Rome dowiaduje się, że Regina wykorzystała mile lotnicze na zakup hotelu dla Dustina i jego córki, a on nie jest z tego powodu zadowolony, ale pod koniec godziny pogodzili się.

Tyrell próbuje zaskoczyć swoją dziewczynę, biorąc udział w balu maturalnym, ale Vali ma już inną randkę i zrywają. Spotyka się z Sophie przed opuszczeniem miasta i wręcza jej bukiecik, który pierwotnie był przeznaczony dla Valiego, i planują spotkanie, kiedy zespół Sophie będzie grał w Yale za kilka tygodni. Czy to zapowiedź potencjalnego związku Sophie i Tyrella?

Gary’ego i Maggie – Szybko dowiadujemy się, że skurcze, które Maggie miała pod koniec poprzedniego odcinka, były w rzeczywistości skurczami Braxtona-Hicksa i jeszcze nie rodzi. Para zdecydowała się również na poród w domu, w obecności położnej Mallory. Maggie idzie do pracy, zdeterminowana, by pracować do ostatniej chwili, i dowiaduje się, że dr Jessica będzie ją śledzić. Gary jest zmartwionym bałaganem i pojawia się w biurze Maggie i myśli, że teraz potencjalnie może rodzić. Maggie odmawia oddania mikrofonu, więc Gary odkłada na bok złość i zwraca się do dr Jessiki, aby spróbowała przekonać Maggie, że jej program jest w dobrych rękach i że może się podpisać, aby urodzić dziecko. Szczere przemówienie Jessiki działa, a gdy Maggie przekazuje jej pożegnalną wiadomość na antenie, odchodzą jej wody.

Pędzą z powrotem do mieszkania, a Gary błaga Eddiego i Rome, aby zostali, a oni zgadzają się, czekając przed drzwiami mieszkania. Katherine, Greta, Regina i Sophie w końcu dołączają do nich, gdy z niepokojem czekają na przybycie dziecka. Przez krótką chwilę ramię dziecka utknęło i następuje chwila ciszy, ale potem słychać płacz dziecka oznaczający, że jest tu zdrowy chłopczyk.

Daj mi znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej. Czy jesteś zaskoczony imieniem dziecka? Jak myślisz, co stanie się dalej?

Źródło: https://www.spoilertv.com/2023/03/a-million-little-things-mic-drop-review.html

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.