Najlepsze nowe programy telewizyjne dodane do Netflix w 2023 roku

Najlepsze nowe programy telewizyjne dodane do Netflix w 2023 roku

Na zdjęciu: Ty, Outer Banks, Ginny i Georgia, The Walking Dead

Zamiast przedzierać się przez wszystkie najlepsze cotygodniowe nowe dodatki, będziemy okresowo aktualizować poniższą listę najlepszych nowych programów, które pojawiły się w serwisie Netflix w ciągu roku.

Przejrzeliśmy wszystkie najnowsze programy telewizyjne dodane od 1 stycznia i wybraliśmy te, które naszym zdaniem były jak dotąd najlepsze w tym roku.

Jeśli są jakieś programy telewizyjne niewymienione poniżej, przejdź do komentarzy poniżej i określ, dlaczego Twój program powinien znaleźć się na liście.

Wkrótce dodamy listę najlepszych nowych filmów, więc wkrótce zajrzyj do tego miejsca, aby uzyskać więcej informacji i jak zawsze możesz być na bieżąco ze wszystkimi nowymi wydaniami Netflix bezpośrednio tutaj, na stronie What’s on Netflix.

N = oryginał Netflix

Poniżej znajdują się, w przypadkowej kolejności, najlepsze nowe programy telewizyjne dodane do serwisu Netflix w 2023 r.:


Ginny i Georgia (Sezon 2) N

Pory roku: 2 | odcinki: 20
Gatunek muzyczny: Komedia, Dramat | Czas działania: 59 minut
Dodano do Netflixa: piątek, 5 stycznia 2023 r

Ginny i Georgia to niespodziewany hit Netflix, który nadal zajmuje niesamowite miejsca w pierwszej dziesiątce list.

Gniewna, niezręczna 15-letnia Ginny Miller często czuje się bardziej dojrzała niż jej 30-letnia matka, nieodparta, dynamiczna Georgia Miller. Po latach ucieczki Georgia desperacko pragnie zapuścić korzenie w malowniczej Nowej Anglii i dać swojej rodzinie coś, czego nigdy nie mieli: normalne życie. Ale to nie wszystko carpool i Kombucha; Przeszłość Georgii zagraża jej i nowemu stylowi życia jej rodziny, a Georgia zrobi wszystko, by chronić swoją rodzinę.

Nie ma jeszcze słowa o sezonie 3, ale biorąc pod uwagę jego występ, jest wysoce prawdopodobne, że zobaczymy, jak wróci.


Chodzące trupy (sezon 11)

Pory roku: 11 | odcinki: 177
Gatunek muzyczny: Dramat, Horror, Thriller,| Czas działania: 44 minuty
Dodano do Netflixa: piątek, 6 stycznia 2023 r

U szczytu popularności rywalizował z Grą o Tron. Chociaż w późniejszych sezonach nastąpił znaczny spadek popularności serialu, nie można zaprzeczyć, że przy 177 odcinkach Chodzące trupy jest jednym z najlepszych seriali na amerykańskim Netflixie.

Budząc się ze śpiączki, Rick Grimes odkrywa, że ​​świat, jaki znał, dobiegł końca, a to, co pozostaje, to hordy nieumarłych. Niezrażony Rick stawia sobie za cel odnalezienie rodziny, płacz i zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa w nowym, niebezpiecznym świecie.


Zabójca demonów: Kimetsu no Yaiba (Sezon 2)

Pory roku: 2 | odcinki: 33
Gatunek muzyczny: Anime, Akcja, Horror | Czas działania: 24 minuty
Dodano do Netflixa: sobota, 21 stycznia 2023 r.

Jedno z najpopularniejszych anime ostatniej dekady, dodanie dowolnego sezonu Demon Slayer to ogromna wygrana dla Netflix.

W epoce Taishō w Japonii, w zimnych górach, Tanjiro Kamado mieszka ze swoją rodziną. Niestety, podczas jego nieobecności jego rodzina zostaje zamordowana przez demony, a po jego powrocie pozostają tylko zakrwawione ciała jego rodziny. Tragicznym zrządzeniem losu siostra Tanjirou, Nezuko, stała się demonem. Po wykazaniu oznak człowieczeństwa, Nezuko zostaje oszczędzony przed śmiercią. Aby zemścić się na swojej rodzinie, Tanjiro trenuje, by zostać zabójcą demonów, aby pomóc swojej siostrze i powstrzymać tę samą tragedię, która spotkała go w innych rodzinach.


Ty (Sezon 4) N

Pory roku: 4 | odcinki: 40
Gatunek muzyczny: Kryminał, Dramat, Romans | Czas działania: 45 minut
Dodano do Netflixa: czwartek, 9 marca 2023 r

Biorąc pod uwagę, że może to być prawie 2 miliardy godzin oglądania w ciągu czterech sezonów, Ty to jeden z najchętniej oglądanych seriali kryminalnych na platformie Netflix. Okres.

Po ucieczce ze szponów swojej psychotycznej żony Love i sfingowaniu własnej śmierci, Joe przeniósł się do Europy, aby odnaleźć Marienne. Używając tożsamości Jonathana Moore’a, Joe jest teraz profesorem na prestiżowym uniwersytecie, gdzie zaczyna ocierać się o elitę towarzyską Londynu.


Wikingowie: Walhalla (Sezon 2) N

Pory roku: 2 | odcinki: 16
Gatunek muzyczny: Akcja, Przygoda, Dramat | Czas działania: 51 minut
Dodano do Netflixa: piątek, 12 stycznia 2023 r

Pomiędzy kanałami historii Wikingowiei Netflixa Ostatnie królestwo, dwa z najlepszych seriali historycznych z ostatnich dziesięciu lat skupiały się na epoce Wikingów w Wielkiej Brytanii. To była wielka sprawa, że ​​Netflix zdobył prawa do kontynuacji Wikingów i pomimo wielu nieścisłości historycznych nie powstrzymało to serii przed byciem jednym z najbardziej zabawnych i pełnych akcji tytułów w serwisie Netflix.

Osadzony ponad 100 lat po wydarzeniach z Wikingów, koniec ery Wikingów zbliża się coraz bardziej, gdy Królestwo Anglii stawia czoła swoim skandynawskim najeźdźcom. Po śmierci króla Edwarda Wyznawcy trzech lordów rości sobie pretensje do tronu angielskiego, zmieniając na zawsze przyszłość Anglii.


Jeden kawałek (sezon 13)

Pory roku: 13 | odcinki: 325
Gatunek muzyczny: Anime, Akcja Przygodowe | Czas działania: 24 minuty
Dodano do Netflixa: poniedziałek, 20 lutego 2023 r

Chociaż One Piece nie pojawił się jeszcze w pierwszej dziesiątce światowych rankingów, sama posiadanie znacznej liczby dostępnych odcinków i sezonów jednego z najpopularniejszych anime na świecie jest gigantyczną wygraną dla streamera.

Piracki debiutant Monkey D. Luffy marzy o zostaniu Królem Piratów. Aby jednak osiągnąć swój cel, musi zebrać załogę i wyruszyć w rejs w poszukiwaniu One Piece, legendarnego skarbu, który zapewnia posiadaczowi tytuł Króla Piratów.


Banki Zewnętrzne (Sezon 3) N

Pory roku: 3 | odcinki: 30
Gatunek muzyczny: Akcja, Kryminał, Dramat | Czas działania: 50 minut
Dodano do Netflixa: czwartek, 23 lutego 2023 r

Seria YA była bardzo popularna w serwisie Netflix, jednak Outer Banks z łatwością była jedną z najpopularniejszych i odnoszących największe sukcesy. Przy nieco ponad 910 milionach godzin oglądania nie powinno dziwić, że dramat kryminalny jest wciąż odnawiany.

Na wyspie pełnej tych, którzy mają i tych, którzy nie mają, nastoletni John B werbuje swoich trzech najlepszych przyjaciół do poszukiwania legendarnego skarbu związanego ze zniknięciem jego ojca.

Jest o wiele więcej przed nami, z sezonem 4 Banki Zewnętrzne ma rozpocząć produkcję latem tego roku.


Formuła 1: jedź, by przeżyć (sezon 5) N

Pory roku: 5 | odcinki: 50
Gatunek muzyczny: dokumentalny | Czas działania: 40 minut
Dodano do Netflixa: piątek, 24 lutego 2023 r

Chwila Jedź, aby przeżyć nie przynosi gigantycznych liczb oglądalności, nikt nie może zaprzeczyć jego doskonałej jakości produkcji. Sezon po sezonie Drive to Survive nadal prezentuje budzący podziw dramat, napędzany adrenaliną wyścigową. Nie można zaprzeczyć, że Drive to Survive to jeden z najlepszych sportowych seriali dokumentalnych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.


Jaki był twój ulubiony nowy dodatek telewizyjny do tej pory w 2023 roku? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: https://www.whats-on-netflix.com/what-to-watch/best-new-tv-shows-on-netflix-in-2023-so-far/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.