Narodziny dziecka Maggie i Gary’ego z miliona małych rzeczy — dlaczego więc Eddie nagle jest taki zdenerwowany? Przeczytaj podsumowanie!

Narodziny dziecka Maggie i Gary’ego z miliona małych rzeczy — dlaczego więc Eddie nagle jest taki zdenerwowany?  Przeczytaj podsumowanie!

The Friends of Jon oficjalnie mają małego nowego członka.

W tym tygodniu na świat przychodzi Javier Chad Mendez Milion małych rzeczy, godzina, która obejmuje również propozycję i uświadomienie sobie głęboko ukrytego rodzicielskiego niepokoju. Czytaj dalej, aby zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami z „Mic Drop”.

GARY I MAGGIE | Ten skurcz, który obudził Maggie pod koniec poprzedniego odcinka? Braxton-Hicks, mówi położna Mallory, co oznacza, że ​​przyszła mama nie rodzi i prawdopodobnie nie zacznie rodzić przez kolejny tydzień. Maggie jest zadowolona, ​​ponieważ przed urodzeniem dziecka chce oficjalnie zakończyć swój program radiowy. Ale Gary jest przerażony.

W stacji radiowej Maggie nie jest zadowolona, ​​gdy dowiaduje się, że jej następczyni/była terapeutka Gary’ego, dr Jessica, będzie ją śledzić przez cały dzień. Jest jeszcze mniej zadowolona, ​​gdy Gary składa niespodziewaną wizytę, wyjaśniając, że jest tak przerażony, że chce mieć ją „na oku”.

Kiedy staje się jasne, że Maggie faktycznie rodzi, ale nie chce oddać mikrofonu, Gary przełyka swój gniew i prosi dr Jessicę, aby przekonała ją, że zostawia publiczność w dobrych rękach, torując jej drogę do powrotu do domu i urodzenia dziecka .

Tak więc podczas przerwy reklamowej dr Jessica wchodzi do studia i przeprasza za to, jak sobie ze wszystkim poradziła. Wyjaśnia, że ​​przeżyła traumatyczne przeżycie na studiach, a potem nie była w stanie znaleźć terapeuty, który ją rozumiał, a tym bardziej nie był do niej podobny. Mówi, że skorzystała z okazji, by wnieść do stacji radiowej czarny, kobiecy, terapeutyczny głos, ale teraz zdaje sobie sprawę, że powinna była bardziej wziąć pod uwagę uczucia Maggie. Potem obiecuje, że będzie troskliwie obchodziła się z serialem i będzie czekała na Maggie, kiedy będzie gotowa do powrotu.

Kiedy program wraca z przerwy, Maggie przedstawia słuchaczom dr Jessicę… po czym zdaje sobie sprawę, że właśnie odeszły jej wody. Gdy Gary szybko ją wyprowadza, Maggie mówi: „Czy ktoś może załatwić doktor Jessice nowe krzesło?”

Rome i Eddie przenoszą stare łóżeczko Charliego do mieszkania Maggie i Gary’ego i udaje im się je odbudować, zanim pojawią się Maggie, Gary i położna. Chociaż położna i Maggie szybko wyrzucają zbędnych facetów, zdenerwowany Gary prosi swoich przyjaciół, aby zostali w pobliżu, a oni się zgadzają. Regina, Sophie, Greta i Katherine w końcu do nich dołączają. Gdy poród Maggie postępuje, ramię dziecka utyka na kilka chwil, ale w końcu rodzi się zdrowe. Dają mu imię po jego dziadku (tata Gary’ego, Javier) i wujku (brat Maggie, Chad).

EDDIE | Fakt, że Delilah dała Maggie i Gary’emu wolną rękę, by mogli zabrać ze sobą wszystkie dziecięce rzeczy, które im się podobają, irytuje Eddiego, który lamentuje w Rzymie, że ledwo zna swoją córkę, ponieważ nigdy nie spędzał z nią dużo czasu. Rome potwierdza gniew swojego przyjaciela, zauważając, że Delilah początkowo jechała do Francji tylko na krótką wizytę, ale ostatecznie zdecydowała, że ​​przeprowadzka będzie trwała. „Jak mogła podjąć tak ważną decyzję, która wpłynęłaby na wasze życie obojga i nie porozmawiać z wami na ten temat?!” mówi i… och, mówimy teraz o tobie i Reginie, Rzymie. (Wrócimy do tego za chwilę.) Rome w końcu radzi Eddiemu, by powiedział Delilah, co naprawdę czuje.

Kiedy rozmawia z Eddiem na FaceTime po tym, jak słyszy o narodzinach Javiera, daje mu to okazję do poinformowania jej, że nie jest podekscytowany jej decyzjami. Ale przerywa im telefon od pośrednika w handlu nieruchomościami: Dom w Massachusetts został sprzedany, więc prawie skończyła z procesem odkładania wszystkiego za sobą, radośnie ogłasza, zanim będzie musiała szybko się podpisać. Eddie wygląda na załamanego.

KATHERINE I GRETA | Katherine przynosi Grecie śniadanie do łóżka w dniu jej urodzin i robi jej niespodziankę wycieczką do Martha’s Vineyard. Temat wycieczki? Ich lata licealne. Ale volkswagena garbusa, którego wynajmuje, żeby zawieźć ich na prom, psuje się, co oznacza, że ​​dosłownie tęsknią za łodzią. Idąc po pobliskiej plaży, czekając na lawetę, natrafiają na piknik. Greta zdaje sobie sprawę, że są na plaży, gdzie wiele lat wcześniej zaprosiła Katherine na bal. Katherine opowiada o tym, jak wiele lat temu popełniła błąd, po czym klęka na jedno kolano i oświadcza się. Greta mówi, że tak. (I tak, awaria samochodu była podstępem.)

RZYM I REGINA | Rome nie jest zadowolony, gdy dowiaduje się, że Regina wydała mile lotnicze — które zaoszczędzili na wycieczkę do Kony — na pokój hotelowy dla Dustina i jego córki bez konsultacji z nim. Później Dustin pojawia się w food trucku, aby powiedzieć, że wymeldował się z hotelu i że praca, o którą planował rozmowę kwalifikacyjną, została wypełniona, zanim tam dotarł.

Tyrell wraca do domu z college’u, zamierzając zrobić niespodziankę Valli, biorąc udział z nią w balu maturalnym. Po zobaczeniu, jak bardzo Regina troszczy się o swojego przybranego syna, Dustin zmienia zdanie i zgadza się umieścić córkę w rodzinie zastępczej… ale wtedy Val, poruszona ich historią, proponuje, by oboje zostali u niej na jakiś czas. Tymczasem plan Tyrella, by zaskoczyć Valli, zostaje udaremniony, gdy zdaje sobie sprawę, że ona jest zainteresowana innym facetem (i idzie na tańce z jego); rozstają się. Zanim Tyrell wraca do Yale, daje Sophie bukiecik, który zamierzał dać Valli, i planują się zobaczyć, kiedy jej zespół zagra w New Haven za kilka tygodni. Hmm…

Teraz twoja kolej. Co sądzisz o odcinku? Cieszysz się, że mały Mendez jest tutaj? Odezwijcie się w komentarzach!

Źródło: https://tvline.com/2023/03/15/a-million-little-things-recap-season-5-episode-6-maggie-baby-born-gary/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.