Nowe anime Pokémon łapie kilka postaci z serialu telewizyjnego 2023 – Crunchyroll

Nowe anime Pokémon łapie kilka postaci z serialu telewizyjnego 2023 – Crunchyroll

Kolejny tydzień łapie nas, kolejna runda nowych postaci dla zupełnie nowych Pokémony Seriale anime wystartują w kwietniu. Runda daje nam pierwsze spojrzenie na tajemniczą grupę Odkrywców, trzech jej członków i Gurumina, osobę wewnątrz Nidoriny kigurumi. który jest popularnym streamerem online, ale którego prawdziwa tożsamość jest nieznana.

Wypowiedz czterech nowych członków (angielskie nazwy nie zostały potwierdzone):

Pokémony

Shun Horie (Kazuya w Wynajmij dziewczynę) jako Amethyo, który współpracuje z Ceruledge

Pokémony

Kohsuke Tanabe (Homura w Wróżka Ranmaru) jako Zir, który współpracuje z Rhydonem

Arisa Shida (Amanda O’Neill w Akademia Małej Czarownicy) jako Conia, która współpracuje z Golduckiem

Pokémony

Yoshino Aoyama (Hitori Goto w BOCCHI SKAŁA!) jako Gurumin

Pokémony

POWIĄZANY: Ash Ketchum przejmuje stację Shinjuku, aby uczcić koniec swojej przygody z anime Pokémon

Dla tych, którzy oglądają aktualne sezony Pokémony anime, najnowsza partia Pokémon Ultimate Journeys: Seria wystartował 24 lutego w serwisie Netflix w USA, a ostatnie partie, które zawierają ostatnie odcinki Asha, zostaną wydane w późniejszym czasie. Najnowszy Pokémony anime, w którym pojawiają się pierwsi nowi bohaterowie w historii serii, rozpocznie się w Japonii 14 kwietnia, a Saori Den wyreżyseruje w OLM.

Źródło: Komiczna Natalia

Wypróbuj Crunchyroll Premium już dziś!

—-

Daryl Harding jest starszym japońskim korespondentem Crunchyroll News. Prowadzi także kanał YouTube o japońskich rzeczach o nazwie TheDoctorDazza, tweetuje pod adresem @DoktorDazzaa zdjęcia ze swoich podróży publikuje na Instagramie.

Źródło: https://www.crunchyroll.com/anime-news/2023/03/17-1/new-pokmon-anime-catches-a-few-characters-for-the-2023-tv-series

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.