Ostatnia rzecz, którą mi powiedział: Jennifer Garner Thriller z wiosenną datą premiery w Apple TV+ — zobacz pierwsze zdjęcia

Ostatnia rzecz, którą mi powiedział: Jennifer Garner Thriller z wiosenną datą premiery w Apple TV+ — zobacz pierwsze zdjęcia

Jennifer Garner ma tajemnicę do rozwiązania tej wiosny.

Ostatnia rzecz, którą mi powiedziałnadchodzący thriller z udziałem Alias weterynarz, ma wpaść Apple TV+ piątek, 14 kwietnia, streamer ogłosił w środę. Pierwsze dwa odcinki (z siedmiu) zostaną wydane tego dnia, a następnie jeden odcinek w każdy piątek do 19 maja.

Na podstawie bestsellerowej powieści Laury Dave (która współtworzyła serial z mężem Joshem Singerem), Ostatnia rzecz, którą mi powiedział występuje Garner jako Hannah, kobieta, która musi stworzyć związek ze swoją 16-letnią pasierbicą Bailey (Klacz z EasttownAngourie Rice) w celu odkrycia prawdy o tajemniczym zniknięciu jej męża.

W skład zespołu wchodzi także Nikolaj Coster-Waldau (ur.Gra o tron) jako mąż Hannah MIA, Aisha Tyler (Umysły kryminalistów), Augusto Aguilera (Ziemia obiecana), Geoff Stults (zaciągnięty) i Johna Harlana Kima (9-1-1). Garner jest również producentem wykonawczym z Davem, Singerem, Lauren Neustadter i Reese Witherspoon (za pośrednictwem jej firmy producenckiej Hello Sunshine).

Ostatnia rzecz, którą mi powiedział to pierwsza regularna rola Garnera w serialu od czasów HBO Kemping komedia w 2018 roku. Wcześniej miała zagrać w innym miniserialu Apple TV +, Moją chwałą było to, że miałem takich przyjaciółz którym by ją ponownie połączył Alias szef JJ Abrams; projekt został jednak odrzucony w Apple w sierpniu zeszłego roku.

Oprócz powyższego zdjęcia z pierwszej perspektywy, Apple TV+ opublikowało również poniższą migawkę, na której widać Garnera i Rice’a. Przewiń w dół, aby go zobaczyć, a następnie powiedz nam w komentarzach, czy będziesz oglądać następną serię Garnera.

Źródło: https://tvline.com/2023/01/18/jennifer-garner-last-thing-he-told-me-release-date-apple/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.