Otwarty kanał: jakie anulowanie telewizji wciąż kłuje w twoim sercu? – Gizmodo

Zdjęcie obsady dla Netflixa 1899.

Obraz: Netflixa

Wcześniej w tym tygodniu pojawiła się wiadomość, że DC pokazuje Tytani oraz Patrol Zagłady były jednocześnie anulowane w połowie swoich czwartych sezonów. Te dwa pokazy były ostatnimi wstrzymaniami od Aplikacja DC Universe który później przeskoczył statek do HBO Max i przyjdź jako 2010 era akcji na żywo Programy DC Comics stopniowo dobiegają końca, zanim nowy współkierownik DC Films Jamesa Gunna wprowadza nową listę programów i filmów, które będą ze sobą bardziej powiązane.

Programy telewizyjne są anulowane przez cały czas iz różnych powodów, ale naprawdę wydaje się, że wskaźnik ten wzrósł w ciągu ostatnich pięciu lub sześciu lat. Czasami wydawało się, że to przedstawienie jakby miał całkiem bezpieczna sieć wstaje i zostaje zdobyty, innym razem jest program, który nagle traci impet, zanim będzie mógł uzyskać dobra prędkość idzie. Tak czy inaczej, nie jest to szczególnie wspaniały uczucie, szczególnie w przypadku programów, które tak naprawdę nie osiągają rozpędu aż do drugiego sezonu. (Co, szczerze mówiąc, nadal jest ich dużą liczbą.) A to, co czyni to jeszcze bardziej frustrującym, to niedawny trend pokazuje dostawanie anulowane po tym, jak były wcześniej gwarantowane wiele sezonów przez sieć lub streamera w celu zaoszczędzenia pieniędzy.

Programy mogą zniknąć, ale nasza gorycz z powodu ich niesprawiedliwych końców na pewno nie. Wszyscy mamy występ lub dwa, które chcielibyśmy, aby trwały trochę dłużej i nie miały ich wtyczki pociągnął. Wciąż są ludzie, którzy są zgorzkniali z powodu starych programów, takich jak Robaczek świętojański lub Kroniki Sary Connor, lub bardziej niedawne odwołania, takie jak Blask. Daj nam znać w komentarzach poniżej, które programy telewizyjne zostały odwołane (poł z nich prawdopodobnie pochodzi z Netflixa) że wciąż żywisz urazę.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych Podziwiać, Gwiezdne Wojnyoraz Star Trek wydania, co dalej z DC Universe w filmie i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

Źródło: https://gizmodo.com/open-channel-tv-cancellation-still-stings-1850045628

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.