Outer Banks odnowione na sezon 4

Outer Banks odnowione na sezon 4

The Zewnętrzne banki Obsada zaskoczyła uczestników sobotniego wciągającego doświadczenia fanów na żywo, Poguelandia, ogłaszając, że serial został przedłużony na czwarty sezon. Wiadomość pojawia się na kilka dni przed debiutem sezonu 3, 23 lutego na Netflix.

Zewnętrzne banki twórcy Jonas Pate, Josh Pate i Shanon Burke powrócą jako producenci wykonawczy i showrunnerzy sezonu 4.

„Pogues cieszą się przygodą życia, a my teraz możemy planować więcej zwrotów akcji, gdy przejażdżka trwa w czwartym sezonie Outer Banks” – napisali twórcy w oświadczeniu. „Dziękujemy Netflix, naszej obsadzie i niesamowitym fanom, którzy pomogli nam to osiągnąć”.

Sezon 2 sprawił, że widzowie chcieli więcej z szokującym zwrotem akcji w finale, kiedy dowiedzieliśmy się, że od dawna przypuszczalnie zmarły ojciec Johna B, Big John, faktycznie żyje i prawdopodobnie pracuje ze złoczyńcą sezonu 2, Carlą Limbrey.

Trzeci sezon będzie podążał za Pogues po tym, jak wyrzucili ich na brzeg na bezludnej wyspie, oficjalnie uznanej za „Poguelandię”. Pogues „spędzają dni na łowieniu ryb, pływaniu i rozkoszowaniu się beztroskim stylem życia ich tymczasowego mieszkania” — czytamy w oficjalnym streszczeniu. Ale sytuacja grupy szybko się komplikuje, „kiedy ponownie zostają uwikłani w wyścig po skarb, dosłownie uciekając, by ratować życie”.

Oprócz Stokesa i Estena w serialu występują Madison Bailey, Jonathan Daviss, Madelyn Cline, Rudy Pankow, Austin North, Charles Esten, Drew Starkey i Carlacia Grant.

Źródło: https://tvline.com/2023/02/18/outer-banks-renewed-season-4-netflix/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.