„Party Down” ujawnia pierwsze spojrzenie na Jennifer Garner i innych w sezonie 3 (ZDJĘCIA)

„Party Down” ujawnia pierwsze spojrzenie na Jennifer Garner i innych w sezonie 3 (ZDJĘCIA)

Bawimy się już? Starz zaprezentował serię nowych, pierwszych zdjęć z nadchodzącego i długo oczekiwanego trzeciego sezonu swojej półgodzinnej komedii Impreza w dół przed premierą 24 lutego.

Kultowy hit powraca dziesięć lat po drugim sezonie z 2010 roku, kiedy większość ekipy cateringowej Party Down, w tym aktor i barman Henry Pollard (Adam Scott), odeszła. Po niespodziewanym spotkaniu gang ponownie musi znosić monotonię niekończących się przyjęć i przypadkowych dziwacznych gości w całym Los Angeles.

Wraz z Henrym Scottem, Kenem Marino, Jane Lynch, Martinem Starrem, Ryanem Hansenem i Megan Mullally powracają, by ponownie wcielić się w role Rona, Constance, Romana, Kyle’a i Lydii. Ale nie tylko oni są związani z shenaniganami cateringowymi. Obok oryginalnych członków obsady występują nowi rekruci: Jennifer Garner, Tyrel Jackson Williams, Zoë Chao i James Marsden, który pojawia się gościnnie.

Jak pamiętają fani serialu, Impreza w dół po raz pierwszy miał swoją premierę w 2009 roku i pierwotnie był emitowany przez dwa sezony w Starz po codziennych wzlotach i upadkach firmy cateringowej z Los Angeles. Sezon 3 będzie dostępny do transmisji w aplikacji Starz i na wszystkich platformach na żądanie kanału premium od północy w piątek 24 lutego. Sezon 3 w trybie linearnym zadebiutuje na Starz 24 lutego o godzinie 21:00 czasu wschodnioamerykańskiego.

Impreza w dół jest producentem wykonawczym showrunnera Johna Enboma, Roba Thomasa, Paula Rudda, Dana Etheridge’a i Adama Scotta. Sezon będzie zawierał sześć zupełnie nowych odcinków, a pierwsze zdjęcia zaprezentowane przez Starz, poniżej, pozwolą rzucić okiem na stare i nowe postacie. Przewiń w dół, aby zajrzeć do nowego rozdziału Impreza w dółi czekajcie na więcej, gdy zbliża się debiut serialu.

Impreza w dółPremiera sezonu 3, piątek, 24 lutego, 21:00 ET/PT, Starz (północ w aplikacji Starz i na żądanie)

Źródło: https://www.tvinsider.com/gallery/party-down-season-3-photos-jennifer-garner-james-marsden/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.