Pierwsze spojrzenie na crossover „FBI”: zobacz agentów za kulisami w Rzymie i Nowym Jorku (ZDJĘCIA)

Pierwsze spojrzenie na crossover „FBI”: zobacz agentów za kulisami w Rzymie i Nowym Jorku (ZDJĘCIA)

W crossoverach zawsze jest tyle do kochania, zwłaszcza w dramatach proceduralnych: intensywna sprawa, która wymaga rozwiązania postaci z więcej niż jednego serialu, agentów podróżujących do innych miejsc i, oczywiście, wspólnego oglądania obsady. TV Insider ma ekskluzywne pierwsze spojrzenie na to ostatnie.

Na zdjęciach widać członków obsady z FBI, FBI: najbardziej poszukiwanyI FBI: Międzynarodowy podczas przerw w kręceniu nadchodzącego globalnego crossoveru „Imminent Threat”. Na powyższym, zrobionym w Nowym Jorku, FBIKatherine Renee Kane (Tiffany Wallace), John Boyd (Stuart Scola), Missy Peregrym (Maggie Bell) i Zeeko Zaki (Omar Adom „OA” Zidan) dołączają Najbardziej poszukiwanyDylana McDermotta (Remy Scott) i Roxy Sternberg (Sheryll Barnes).

A poniżej, przed Koloseum w Rzymie, widać MiędzynarodowyEva-Jane Willis (Megan „Smitty” Garretson), Carter Redwood (Andre Raines), Luke Kleintank (Scott Forrester), Heida Reed (Jamie Kellett) i Vinessa Vidotto (Cameron Vo) FBIShantel VanSanten (Nina Chase) i Jeremy Sisto (Jubal Valentine).

Stefano Montesi/CBS

do crossovera, FBI I Międzynarodowy zamieniają się przedziałami czasowymi, więc akcja zaczyna się od tego drugiego. Wszystko zaczyna się, gdy porwanie amerykańskiego architekta w Rzymie wydaje się być powiązane z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym w Nowym Jorku, co prowadzi do tego, że Jubal i Nina dołączają do Forrestera i jego Fly Team we Włoszech, aby znaleźć zaginionego Amerykanina i rzucić światło na terrorystów „Cel w USA (FBIAlana De La Garza i Boyd również pojawiają się w tym odcinku.)

Następnie, wł FBI, aby pomóc Scoli w jego tajnej misji odnalezienia terrorystów, którzy prawdopodobnie stoją za zbliżającym się atakiem w Nowym Jorku, Maggie wzywa Remy’ego, którego dobrze powiązany informator z poprzedniej sprawy może być kluczem do posunięcia operacji do przodu. (Międzynarodowy‘s Kleintank, Reed, Redwood i Vidotto oraz Najbardziej poszukiwanySternberg i Keisha Castle-Hughes gościnnie).

Wszystko kończy się na FBI: najbardziej poszukiwany, z polowaniem na zbiegłych terrorystów, gdy zbliżają się do przeprowadzenia spisku mającego na celu zniszczenie ważnego punktu orientacyjnego Nowego Jorku i spowodowanie niszczycielskich ofiar wśród ludności cywilnej. (MiędzynarodowyKleintank i FBIPeregrym, Zaki, Sisto, De La Garza, Boyd, Kane i VanSanten gościnnie.)

Nic dziwnego, że ta sprawa zajmie wszystkich!

FBIFBI: MiędzynarodowyFBI: najbardziej poszukiwanyCrossover, wtorek, 4 kwietnia, 8/7c, CBS

Źródło: https://www.tvinsider.com/1086686/fbi-international-most-wanted-crossover-2023-casts-behind-the-scenes-photos/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.