Pierwsze spojrzenie na „Doctor Who”: zobacz postacie Ncuti Gatwa i Millie Gibson (ZDJĘCIA)

Pierwsze spojrzenie na „Doctor Who”: zobacz postacie Ncuti Gatwa i Millie Gibson (ZDJĘCIA)

Już prawie czas na nowego Władcę Czasu, a BBC wydało Doktor Kto pierwsze spojrzenie fanów na Ncuti Gatwę w roli 15. Doktora serialu i Millie Gibson jako towarzyszkę Ruby Sunday.

Na nowych zdjęciach – opublikowanych na oficjalnej stronie Doctor Who na Twitterze w sobotę, 17 grudnia – Doktor Gatwy ma na sobie pomarańczowy sweter, wzorzysty brązowy płaszcz i dopasowane spodnie. Tymczasem Ruby Gibsona założyła dżinsową kurtkę z polarową podszewką, granatowe szorty, ciemne rajstopy i masywne czarne buty.

Oczywiście minie trochę czasu, zanim Gatwa i Gibson zrobią swoje Doktor Kto debiuty. W zakręconym zakończeniu do Siła Doktoranajnowszy Doktor Kto specjalny, 13. Doktor Jodie Whittaker, odrodził się nie w wersję postaci Gatwy, ale w 10. Doktora Davida Tennanta.

„David Tennant, wcześniej znany jako 10. Doktor, jest teraz znany również jako 14. Doktor” – powiedział BBC w oświadczeniu w październiku, po premierze tego odcinka. “Zdezorientowany? Nie martw się, on też wydaje się trochę zakłopotany.

Tennant ponownie wcieli się w rolę 10., który stał się 14. Doktorem, w trzech odcinkach specjalnych, które zostaną wyemitowane w listopadzie 2023 r. w 2023 roku” – podaje BBC.

„Jeśli uważasz, że pojawienie się Davida Tennanta było szokiem, mamy o wiele więcej niespodzianek w drodze!” powracający showrunner Russell T. Davies powiedział w oświadczeniu. „Ścieżka do XV Doktora Ncuti jest pełna tajemnic, horroru, robotów, marionetek, niebezpieczeństw i zabawy! A jak to się ma do powrotu wspaniałej Donny Noble? Jak, co, dlaczego? Dajemy ci rok na spekulacje, a potem rozpęta się piekło!

Doktor KtoPowrót serialu, 2023, BBC America

Źródło: https://www.tvinsider.com/1074248/doctor-who-first-look-ncuti-gatwa-15th-doctor-millie-gibson-ruby-sunday/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.