Power Book II: Duchy [Spoiler] Powrót z martwych! Obsada, EP reaguje na ujawnienie premiery sezonu 3 — Obejrzyj

Power Book II: Duchy [Spoiler] Powrót z martwych!  Obsada, EP reaguje na ujawnienie premiery sezonu 3 — Obejrzyj

Ten post zawiera spoilery z piątku Księga Mocy II: Duch premiera. Postępuj zgodnie z tym.

Fani Moc a jego liczne spin-offy uwielbiają spekulować, że częste śmierci postaci w serialu nie utrzymają się. W przypadku jednego z bohaterów franczyzy, jak dowiedzieliśmy się w piątek, mieli rację.

Ostatnie chwile z Księga II: DuchPremiera trzeciego sezonu ujawniła, że ​​Lauren, grana przez Paige Hurd, nie umarła w drugim sezonie, jak wierzył Tariq — i większość widzów.

Historia, w którą wierzą wszyscy na Uniwersytecie Stansfielda, mówi, że Lauren była ofiarą wypadku samochodowego. Ale studentka naprawdę była celem planu opracowanego przez Effie, Braydena i Cane’a, by ją zabić po tym, jak nosiła podsłuch, aby zebrać dowody, które prawie doprowadziły do ​​​​rozwikłania ich operacji narkotykowej.

Mimo to jej śmierć miała miejsce poza ekranem, kiedy Effie odciągnęła ją po tym, jak Brayden nie mógł zmusić się do zastrzelenia swojego kolegi z klasy, stąd sceptycyzm widzów.

Pod koniec premiery sezonu 3 prokurator Jenny Sullivan pojechała do dużego domu nad rzeką z mężczyzną strzegącym wejścia. Po tym, jak błysnęła odznaką i weszła do środka, rozmawiała z kimś w salonie. — Cześć — zapytał Sullivan. “Jak się trzymasz?”

Kobieta stojąca przy oknie odwróciła się w jej stronę i zobaczyliśmy, że to Lauren. „Jak długo jeszcze mam udawać, że nie żyję?” zastanawiała się.

W powyższym filmie TVLine rozmawia z Michaelem Raineyem Jr., Alix Lapri, Giannim Paolo i showrunnerem Brettem Mahoneyem, aby poznać ich zdanie na temat tego, co ponowne pojawienie się Lauren może oznaczać dla partnerstwa biznesowego Tariqa, Effie i Braydena — szczególnie teraz, gdy podjęli się zadanie przeniesienia ogromnego magazynu produktów Nomy – a także romantyczny związek Tariqa i Effie.

„Fakt, że Effie i Brayden ukrywają to przed Tariqem… to tylko bomba czekająca na zdetonowanie” — mówi nam Mahoney.

Naciśnij PLAY na filmie powyżej, aby usłyszeć podsumowanie premiery, a następnie kliknij komentarze: Zrobiłem Ty wiesz, że Lauren żyła? A biorąc pod uwagę wydarzenia z odcinka 1, mamy pojęcie o tym, kto jest poufnym informatorem Sullivana, ale posłuchajmy twoich domysłów!

Źródło: https://tvline.com/2023/03/17/power-book-ii-ghost-lauren-alive-video-premiere-season-3-episode-1/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.