Przygody młodego Jedi, pierwsza seria Star Wars stworzona dla przedszkolaków, data premiery na Disney+/Disney Junior

Przygody młodego Jedi, pierwsza seria Star Wars stworzona dla przedszkolaków, data premiery na Disney+/Disney Junior

Gwiezdne wojny: przygody młodych Jedipierwsza seria Gwiezdnych Wojen stworzona dla przedszkolaków, odpowiednio zadebiutuje w czwartek, 4 maja — podobnie jak w Gwiezdnych Wojnach „May the 4th Be With You” Day — zarówno w Disney Junior (przedział czasowy do ustalenia), jak i Disney+.

Akcja animowanego serialu Lucasfilm rozgrywa się w czasach Wysokiej Republiki i podąża za młodymi Jedi, którzy studiują drogi Mocy, eksplorują galaktykę, pomagają obywatelom i stworzeniom w potrzebie oraz uczą się cennych umiejętności potrzebnych do zostania Jedi po drodze. (Fotografia powyżej przedstawia Mistrza Yodę z młodymi Jedi Kai, Lys i Nubs oraz ich przyjaciółmi Nashem i droidem RJ-83 na planecie Tenoo.)

Gwiezdne wojny: przygody młodych Jedi jest producentem wykonawczym Jamesa Waugha, Jacqui Lopez i Josha Rimesa z Lucasfilm oraz showrunnera Michaela Olsona.

„Gwiezdne wojny wykraczają poza pokolenia; fani w każdym wieku głęboko łączą się z jej pomysłowymi światami, mitycznymi historiami i wyjątkowymi postaciami” – mówi Waugh, który jest starszym wiceprezesem ds. treści franczyzowych i strategii w Lucasfilm. „Podczas rozwoju Gwiezdne wojny: przygody młodych Jedi, pierwszej serii Gwiezdnych Wojen stworzonej dla przedszkolaków, zespół kreatywny nigdy nie przestał myśleć o tym, jak ten serial może być pierwszym krokiem „młodzieży” do większego świata i pierwszym doświadczeniem nieograniczonego potencjału galaktyki Gwiezdnych Wojen. Postacie, ton i lekcje życia wplecione w każdy odcinek zostały napisane właśnie dla nich, a nasz utalentowany zespół był oddany uszanowaniu dziedzictwa kinematografii, pozostając jednocześnie wiernym oczekiwaniom rodziców wobec najmłodszych widzów”.

Źródło: https://tvline.com/2023/02/09/star-wars-young-jedi-adventures-release-date-disney-plus-junior/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.