Rod Stewart, lat 78, odwołuje koncert w Australii z powodu nieznanej choroby

Rod Stewart, lat 78, odwołuje koncert w Australii z powodu nieznanej chorobyZobacz galerię

Źródło zdjęcia: FameFlynet.uk.com / SplashNews.com

Roda Stewarta miał smutną — i nieco niepokojącą — wiadomość dla fanów w piątek, 17 marca, ponieważ musiał odwołać swój program. Kultowy brytyjski rockman, lat 78, miał wystąpić w Mt. Duneed Estate w Australii obok ikony lat 80. Cyndi Lauper i nowozelandzka piosenkarka Jona Stevensa. Rod na swoim Instagramie ogłosił, że koncert jest odwołany „z powodu choroby”.

„Live Nation i Roundhouse Entertainment z przykrością informują, że dzisiejszy występ Roda Stewarta, Cyndi Lauper i Jona Stevensa w Mt. Duneed Estate, Geelong nie odbędzie się z powodu choroby” – czytamy w oświadczeniu. „Przepraszamy za rozczarowanie i niedogodności dla posiadaczy biletów. Kolejne ogłoszenie dotyczące ustaleń koncertowych zostanie ogłoszone na początku przyszłego tygodnia.”

Nie było jednak jasne, kto padł ofiarą choroby, ponieważ zarówno Cyndi, jak i Jon podzielili się tym samym oświadczeniem. 69-letnia Cyndi dodała wiadomość z podpisem „Przesłanie od Sir Roda Stewarta”, podczas gdy 61-letni Jon napisał obok niej „Ważne ogłoszenie”.

Jak fani wiedzą, Rod ostatnio wydawał się całkiem szczęśliwy i zdrowy, spędzając czas z rodziną, zwłaszcza z córką, która jest w ciąży z pierwszym dzieckiem! Piosenkarz bawił się na baby shower ze swoją byłą Kelly’ego Emberga i ich córka Rubinktóra spodziewa się dziecka ze swoim partnerem Jacek Kalik. Kelly zamieściła na swoim Instagramie 20 lutego zdjęcie ze zjazdu, podpisując je „#itsafamilyaffair #wearehavingababy”.

Występ Roda Stewarta. (FameFlynet.uk.com / SplashNews.com)

Rod i Kelly przywitali Ruby 17 czerwca 1987 roku. Ruby początkowo poszła w ślady matki i została modelką, ale potem zwróciła się w stronę zawodu ojca. Po założeniu i rozwiązaniu zespołu Revoltaire, wraz z piosenkarką założyła duet country o nazwie The Sisterhood Alicja Bonagura.

Pojawienie się synka Ruby i Jake’a sprawi, że Rod po raz drugi zostanie dziadkiem. Jego pierwszy wypad do świata dziadków nastąpił po jego córce Kimberly powitała córkę Dalila 21 sierpnia 2011 z aktorem Benicio Del Toro.

Kliknij, aby zasubskrybować nasz bezpłatny codzienny biuletyn HollywoodLife aby otrzymywać najgorętsze wiadomości o celebrytach.

Źródło: https://hollywoodlife.com/2023/03/18/rod-stewart-cancels-show-unknown-illness/

Martyna Bronisława

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.