„Saturday Night Live”: Molly Shannon i Ana De Armas ogłoszone jako gospodarze

„Saturday Night Live”: Molly Shannon i Ana De Armas ogłoszone jako gospodarze

Sobotni wieczór na żywo powraca z nowymi programami 1 kwietnia i ogłoszono dwóch dodatkowych gości.

Dołączenie do ogłoszonej wcześniej Quinty Brunson, która po raz pierwszy będzie gościć u boku artysty Lil Yachty, który po raz pierwszy będzie gościem muzycznym, jest SNL absolwentka Molly Shannon 8 kwietnia i aktorka Ana de Armas 15 kwietnia.

Będzie to również pierwszy raz, kiedy De Armas będzie gospodarzem programu. Do obu kobiet dołączą odpowiednio Jonas Brothers i Karol G (kolejny debiutant).

Inne gwiazdy, które zrobiły swoje SNL debiut gospodarza do tej pory w sezonie 48 to m.in Banshee z Inisherin gwiazda Brendan Gleeson, raperka Megan Thee Stallion, Nie gwiazda Keke Palmer, Elvisa aktor Austin Butler, Biały Lotos gracz Aubrey Plaza, Ostatni z nas gwiazda Pedro Pascal, Środa uciekinierka Jenna Ortega, a nawet gwiazda NFL Travis Kielce.

Shannon, który będzie gospodarzem SNL po raz drugi w roli głównej Dobra osobaktóry jest teraz w kinach, oraz trzeci sezon Pozostałe dwa, premiera 4 maja w HBO Max. De Armas w roli głównej Widmowypremiera 21 kwietnia w Apple TV+.

Jonas Brothers po raz trzeci wystąpią na scenie jako muzyczni goście. Ich nowy album, Albumzawierający nadchodzący singiel „Waffle House”, ukaże się 12 maja. Najnowszy album Lil Yachty, Zacznijmy tutaj, zadebiutował na pierwszym miejscu listy przebojów rocka i alternatywy Billboardu. Najnowszy album Karola G, Mañana Sera Bonitoto pierwszy całkowicie hiszpański album artystki, który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard 200.

Ten sezon SNL jest obecnie nadawanym programem rozrywkowym nr 1 w wersji demonstracyjnej 18-49 do oglądania na żywo + 3 dni.

Zdobył nagrodę Emmy 2022 za wybitną różnorodność szkiców. SNL jest najczęściej nominowanym do nagrody Emmy programem w historii telewizji i ma na swoim koncie 93 nagrody Emmy (w tym nagrody za programy specjalne i seriale krótkometrażowe).

Sobotni wieczór na żywoSoboty, 11:30/10:30, NBC

Źródło: https://www.tvinsider.com/1086907/snl-lil-yachty-jonas-brothers-karol-g-musical-guest/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.