„Saturday Night Live” naśmiewa się z „Last Of Us” z parodią dramatu HBO opartego na Mario Nintendo

„Saturday Night Live” naśmiewa się z „Last Of Us” z parodią dramatu HBO opartego na Mario Nintendo

„Saturday Night Live” wykorzystał występ Pablo Pascala jako gospodarza, aby nacisnąć kilka przycisków w HBO.

Szkicowy program komediowy NBC zawierał nagrany wcześniej fragment przedstawiający, jak wyglądałby dramat HBO z wykorzystaniem słynnych postaci z gier wideo Nintendo, Mario, Luigiego i księżniczki Peach. Odpowiedź: dość dystopijna.

W winiecie Pascal gra Mario i mówi Peach, że „Tutaj gokarty to nie gra. Jeśli mamy to zrobić, będziemy potrzebować wszelkiej możliwej pomocy”. Jego kopia zapasowa? Luigi.

Fałsz sugerował, że widzowie prawdopodobnie zobaczą „wszystkich twoich ulubionych zwariowanych kierowców, wyobrażonych na nowo jako złożone, dramatyczne postacie HBO”. Yoshi i Toad byli wśród pojawiających się postaci i obaj wyszli jako biseksualni. Bowser również się pojawił.

Przedstawienie jest zapowiadane jako pochodzące od „producentów„ The Last of Us ”i mistrzów opowiadania historii za Mario Kart 1 do 8”. A spiker mówi, że „wszyscy twoi ulubieni zwariowani kierowcy są ponownie wyobrażani jako złożone, dramatyczne postacie HBO”.

Niektóre fałszywe opisy recenzji sugerowały, że HBO popełniło błąd, wprowadzając ten koncept – w tym jeden z Różnorodność.

Obejrzyj poniższy szkic:

Źródło: https://variety.com/2023/tv/news/saturday-night-live-last-of-us-with-hbo-spoof-nintendos-mario-1235513097/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.