„Schoolhouse Rock!”: Pierwsze spojrzenie na gwiazdorski singalong z okazji 50. rocznicy ABC (ZDJĘCIA)

„Schoolhouse Rock!”: Pierwsze spojrzenie na gwiazdorski singalong z okazji 50. rocznicy ABC (ZDJĘCIA)

ABC przygotowuje się do bardzo szczególnej uroczystości wspólnego śpiewania jako tej sieci Szkolna skała! Śpiewanie z okazji 50. rocznicy zostanie wyemitowany w środę, 1 lutego.

Wracając na szkolny dziedziniec, program specjalny prosi widzów o odkurzenie słowników i chwycenie mikrofonu ze szczotką do włosów, aby zaśpiewać kilka niesamowitych występów muzycznych gwiazd, takich jak Ne-Yo, Retta, The Muppets, Fortune Feimster, Jason Biggs i wielu innych . Poniżej przedstawiamy pierwsze spojrzenie na specjalny program, w którym znajdą się utwory takie jak „Rufus Xavier Sarsaparilla”, „Three Is A Magic Number”, „Figure 8”, „I’m Just a Bill”, „Interplanet Janet”, „Rozpakuj swoje przymiotniki”, „Czasownik: to się dzieje”, „Wykrzykniki”, „Gotowy czy nie, nadchodzę” i „Rzeczownik to osoba, miejsce lub rzecz”.

Przewiń w dół, aby po raz pierwszy spojrzeć na ten utwór Amerykański idolRyan Seacrest kręci. A jeśli nie możesz dostroić się, gdy program specjalny zadebiutuje na antenie, zawsze możesz wrócić do niego następnego dnia, przesyłając strumieniowo na Hulu i w późniejszym terminie na Disney +.

Daj nam znać w sekcji komentarzy, jaki numer muzyczny najbardziej Cię ekscytuje i nie przegap Szkolna skała! Śpiewanie z okazji 50. rocznicy kiedy pojawi się na antenie ABC w lutym tego roku.

Szkolna skała! Śpiewanie z okazji 50. rocznicyśroda, 1 lutego, 8/7c, ABC (następnego dnia na Hulu i później na Disney+)

Źródło: https://www.tvinsider.com/gallery/schoolhouse-rock-50th-anniversary-singalong-photos-fortune-feimster-muppets-ne-yo-jason-biggs/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.