Serial dramatyczny Jennifer Garner „Ostatnia rzecz, którą mi powiedział”: Apple TV+ udostępnia pierwsze spojrzenie (ZDJĘCIA)

Serial dramatyczny Jennifer Garner „Ostatnia rzecz, którą mi powiedział”: Apple TV+ udostępnia pierwsze spojrzenie (ZDJĘCIA)

Jennifer Garner (Alias) powraca do telewizji w nowym, porywającym serialu kryminalnym, Ostatnia rzecz, którą mi powiedziałna podstawie nr 1 New York Times bestsellerowa powieść Laury Dave.

Siedmioczęściowy dramat będzie miał premierę z dwoma pierwszymi odcinkami w piątek, 14 kwietnia, w Apple TV+, a kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy piątek do 19 maja. W oczekiwaniu streamer udostępnił dwa pierwsze zdjęcia (patrz poniżej) z nadchodzący serial podczas środowej (18 stycznia) zimowej trasy prasowej TCA 2023.

Stworzony i zaadaptowany na potrzeby telewizji przez Dave’a wraz ze współtwórcą serialu Joshem Singerem (Reflektor), Ostatnia rzecz, którą mi powiedział podąża za Hannah (Garner), kobietą, która musi nawiązać związek ze swoją 16-letnią pasierbicą Bailey (Angourie Rice), aby odkryć prawdę o tajemniczym zniknięciu jej męża.

AppleTV+

Oprócz Garnera i Rice’a w obsadzie znaleźli się także Nikolaj Coster-Waldau (Gra o tron), Aisha Tyler (The Boys Presents: Diabolical), Augusto Aguilera (Ziemia obiecana), Geoff Stults (Kowbojski bepop) i Johna Harlana Kima (Purpurowe serca).

Garner jest także producentem wykonawczym obok Dave’a, Singera i Reese Witherspoon oraz Lauren Neustadter z Hello Sunshine. Serial jest produkowany dla Apple przez Hello Sunshine, który kupił książkę od Dave’a i pracuje jako studio nad projektem z 20th Television.

Oliwia Newman (Gdzie śpiewają Crawdads) reżyseruje odcinek pilotażowy, a kolejne odcinki wyreżyserowali Newman, Deniz Gamze Erguven, Daisy Von Scherler Mayer i Lila Neugebauer.

Ta seria jest jedną z wielu wyczekiwanych Apple Originals, które zadebiutują na całym świecie tej zimy i wiosny. Inne nadchodzące nowe programy to m.in Cześć jutro!, Niechętny podróżnik, Drogi Edwardziea także powracające serie, Prawda została powiedziana oraz Schmigadoon!

Jennifer Garner w „Ostatniej rzeczy, którą mi powiedział”.

AppleTV+

Ostatnia rzecz, którą mi powiedziałsezon 1, premiera, piątek, 14 kwietnia, Apple TV+

Źródło: https://www.tvinsider.com/1077975/jennifer-garner-series-the-last-thing-he-told-me-apple-tv-photos/

Avatar photo

Martyna Bronisława

Uwielbiam seriale i filmy. Jako fan seriali z lat 80-tych na początku i wciąż uzależniony od współczesnych seriali, ta strona jest spełnieniem marzeń o dzieleniu się moją pasją z innymi.